معرفی استارتاپ ایرانی کتابچین

 

استارتاپ کتابچین همانند یک فروشگاه آنلاین است که با استفاده از آن قادر به کتابخوانی رایگان خواهید بود و انبوهی از کتاب های دیجیتالی رایگان و پولی را در آن خواهید دید. جالب است بدانید بسیاری از کتاب های استارتاپ کتابچین را در کتاب فروشی ها چه فیزیکی و چه مجازی پیدا نخواهید کرد. در این مقاله سعی کرده ایم به معرفی استارتاپ کتابچین بپردازیم تا با آگاهی کافی این اپلیکیشن را نصب کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. با دانلود این اپلیکیشن قادر خواهید بود کتاب های صوتی را گوش دهید و آن ها را دانلود کنید.

اپلیکیشن کتابچین

در این اپ، قالب بندی و رنگ پس زمینه به گونه ای است تا چشمان کاربر حین کتابخوانی و کار با این اپلیکیشن احساس خستگی کمتری کند و ارتباط خوبی با آن برقرار کند. کتابچین انواع کتاب های دیجیتالی و صوتی را در خود دارد که از ناشرهای مختلفی می باشند. بنری در بالاترین قسمت این اپلیکیشن وجود دارد که با کلیک روی آن قادر به انتقال کتاب هایی که تهیه کرده اید به کتابخانه دیجیتالی تان خواهید بود. علاوه بر آن که در صفحه اصلی بنرهای اطلاع رسانی موجود است، کتاب های دسته بندی شده را خواهید دید و بخش کتاب های تخفیف دار جذاب ترین دسته بندی آن است که لیستش بر اساس رویدادهای خاصی و یا حتی روزانه تغییر می کند، احتمال این که کتاب مورد علاقه خود را در این بخش پیدا کنید زیاد است. استارتاپ کتابچین با دسته بندی کامل و جامعی که دارد در یافتن کتاب مورد نظرتان در سریع ترین زمان ممکن کمک می کند.

انواع بخش ها در اپلیکیشن کتابچین

کتابچین بیشترین تمرکزش به صورت تخصصی روی کتاب های دیجیتالی و صوتی است اما مجلات و نشریات را نیز در آن خواهید دید و با استفاده از آن در کمترین زمان، شماره آخر مجلات زیادی را پیدا خواهید کرد.علاوه بر این که بخش های مختلف در آن دسته بندی شده اند از قسمت جستجو نیز می توانید به طور دقیق به کتاب مورد نظرتان دسترسی داشته باشید.

ارائه اطلاعات جامع قبل از دانلود

کتابچین این امکان را در اپلیکیشن خود قرار داده است تا خواننده قبل از خریداری و دانلود کتاب، با مراجعه به  صفحه اختصاصی آن قادر به خواندن اطلاعاتی از کتاب مورد نظر باشد و جزئیات جامعی از آن را مطالعه کند و سپس در صورتی که باب میل او بود برای خریداری اقدام کند، علاوه بر این چند صفحه به عنوان نمونه برای کلیه کتاب ها ارائه شده است تا همانند فروشگاه فیزیکی که خریدار کتاب را ورق می زند و با موضوع و نثر آن آگاهی پیدا می کند قادر به خواندن موضوع باشد و سپس در صورتی که تمایل داشت آن را خریداری کند که می توان گفت برای دارندگان این اپلیکیشن بسیار جذاب خواهد بود. این اطلاعات در سه بخش جزئیات، معرفی و فهرست دسته بندی شده اند. اطلاعات بخش جزئیات شامل نام کامل کتاب، نویسنده و مترجم، ناشر، تعداد صفحات، تاریخ انتشار، شماره شابک، حجم کتاب جهت دانلود، نوع فایل و موضوع می باشد. اطلاعات مهم کتاب  به جهت انتخاب درست از جانب کاربر در بخش معرفی آمده است و فهرست کامل مطالب کتاب را در بخش فهرست می توانید مشاهده کنید.

 

قابلیت های استارتاپ کتابچین

به جهت احترام به مشتری و لذت بخش تر کردن مطالعه کتاب ها در استارتاپ کتابچین، قابلیت هایی در این برنامه از جانب سازندگان آن فراهم شده است  که از جمله آن ها می توان به ثبت نظر برای هر کتاب اشاره کرد که امکان مشاهده نظر سایرین نیز وجود دارد. علاوه بر این خواننده قادر به چرخاندن صفحه به صورت عمودی و افقی بوده و نور صفحه را می تواند کم و زیاد کند. خواننده قادر به ایجاد خصوصی سازی بخش کتابخوان بوده و بدین ترتیب رنگ پس زمینه، سایز و رنگ فونت را می تواند تغییر دهد و یا قسمت خاصی از کتاب را برای خود هایلایت کند و با اضافه کردن یادداشت بتواند در آینده به آن مراجعه کند. بخش امتیاز دهی برای هر کتاب در نظر گرفته شده و بدین ترتیب با دادن امتیاز برای هر کتاب از پنج ستاره ای که موجود است، ضمن تاثیرگذاری بر امتیاز کلی کتاب می توانید دیگران را در رابطه با آن کتاب راهنمایی کنید.

 

 

 

 

مطالعه کتاب های کتابچین با کامپیوتر

در استارتاپ کتابچین خواننده ضمن این که این برنامه را از طریق اندروید و iOS می تواند داشته باشد، امکان مطالعه کتاب ها از طریق رایانه را نیز می دهد. برای این منظور باید به وب سایت این اپلیکیشن مراجعه کنید و به دانلود برنامه ویژه سیستم عامل ویندوز بپردازید و بدین ترتیب با رایانه شخصی تان برای خریداری، دانلود و مطالعه کتاب ها اقدام کنید. از طریق وب سایت این اپلیکیشن قادر به یافتن کتاب مورد نظر می باشید و می توانید اطلاعات اولیه را مشاهده کنید. برای ناشران کتاب نیز صفحه ای تحت عنوان پنل ناشران کتابچین ارائه می شود تا به مدیریت کتاب های شان بپردازند و در دسترس کاربران قرار دهند.

 

مزایای استارتاپ کتابچین

این اپلیکیشن یک برنامه رایگان است که از طراحی مناسب و خوبی برخوردار است و با استفاده از آن قادر به مطالعه کتاب و یا حتی گوش دادن به فایل های صوتی خواهید بود. از آن جا که این استارتاپ دارای وب سایت قوی و نرم افزار تحت ویندوز خوبی است، کاربران در هر شرایطی می توانند به مطالعه کتاب بپردازند. تنوع ناشران و کتاب های کتابچین بسیار خوب است و می توان گفت تقریبا هر کتابی را می توانید در آن پیدا کنید. انواع کتاب های رایگان و با تخفیفات بالا را در این اپلیکیشن می توانید مطالعه کنید که بدین ترتیب هزینه مطالعه را برای افراد کتاب دوست بسیار کاهش می دهد. انتخاب این اپلیکیشن کتابخوانی با توجه به خوش ساختی و مزایایی که دارد انتخابی صحیح برای کاربران خواهد بود.

 

لینک دانلود اپلیکیشن:

دوستداران کتاب می توانند کتابچین را از لینک زیر دریافت نمایند:

https://www.ketabchin.com/ketabchin-apps

 

 

 

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ