کتاب راهنمای رهبران آخرین اثر اریک ریس تابستان 98 در ایران استارتاپ

اریک ریس جدیدترین اثر خود را که به زودی به صورت عمومی روانه بازار خواهد کرد را با عنوان راهنمای رهبران نام گذاری نموده است . این کارآفرین افسانه ای که قبلا کتابهای پرفروش روش استارتاپی و استارتاپ ناب را در مجموعه آثار خود داشت در کتاب جدید خود رهبری را در قالب استارتاپ بررسی و تحلیل نموده است .

اریک ریس این بار کتاب خود را در سایت سرمایه گذاری جمعی کیک استارتر معرفی نموده و بیش از 500 هزار دلار برای فروش و چاپ این کتاب سرمایه جمع آوری کرد .اریک ریس معتقد است این کتاب را برای این دلیل در این سایت منتشر نموده ام تا بتوانم این فیدبک را بگیرم که مردم تمایلی به خواندن و خرید و حتی تکمیل این کتاب دارند یا خیر و این کتاب حکم یک MVP اولیه را برای من داشت که جمع آوری سرمایه بیش از حد آن نشان از تمایل و علاقه بسیار بالای مردم به اکوسیستم استارتاپی آمریکا است .

ایران استارتاپ با شعار حمایت از جامعه کارآفرینی ایرانی پس از چاپ نسخه اصلی این کتاب و تهیه آن نسبت به انتشار این کتاب در تابستان اقدام خواهد نمود .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

2 دیدگاه ها

ترک پاسخ