معرفی استارتاپهایی که در سال 98 دنیا را تغییر خواهند داد

Ayenda Rooms : این استارتاپ یک سیستم مدیریت هتلداری برای هتلهای مستقل در کلمبیاست . هتلهای زیر چتر این شرکت سه ساله خدمات کامل مدیریت رزرو و هتلداری را دریافت می کنند و Ayenda خدماتی استاندارد در تمام قسمتها مانند صبحانه ، وای فای بطریهای آب تلویزیون و ملحفه ارائه می دهد . این شرکت کلمبیایی تاسیس شده در مدلین می گوید این سیستم تعداد مشتریهای هتلهای عضو خود را به طور متوسط 30 درصد افزایش داده است . این شرکت در حال حاضر 37 هتل در کلمبیا را تحت پوشش خود دارد .

Babysparks : امروزه والدین جدید حداقل تجربیات معتبر و ارزشمندی درباره پرورش فرزندان کوچکشان دارند . مگر اینکه با یک کارشناس رشد کودک ازدواج کرده باشند. استارتاپ Babysparks یک سرویس اشتراکی آموزشی پنج ساله برای والدین در میامی است . این سرویس والدین را نسبت به سالهای اولیه و بحرانی کودک از فعالیتهای روزانه متناسب با سن کودک تا برنامه ریزی مراحل مهم زندگی او آگاه می سازد .

Bankity : این استارتاپ که در سال 2016 تاسیش شده است یک برنامه بانکداری دیجیتال است که به کاربران اجازه می دهد تا هزینه های خود را پیگیری کرده و در نتیجه از بودجه خود بهتر آگاه باشند . این شرکت همچنین به تازگی یک کارت اعتباری ارائه کرده است . Bankity شرکت تاسیس شده در مدلین کلمبیا که به منظور فراهم کردن سرویسهای مالی برای مشتریان با بانکها مشارکت می کند و از طریق دستمزد ها و هزینه های سود به روش سنتی کسب در آمد می کند.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ