ویزای کارآفرینی جدید فرانسه برای استارتاپی ها

ویزای کارآفرینی چه در آمریکا و چه در اروپا بی شک یکی از محبوبترین مدلهای دریافت ویزا است و فرانسه در این میان در اروپا و با وجود مراکزی همچون Station F و حمایتهای رییس جمهور این کشور از کارآفرینان محبوبیت فرانسه را دو چندان کرده است .

در حال حاضر دولت فرانسه برای کسانی که قصد فعالیت در استارتاپها و برخی شرکتهای فناوری دارند ویزاهای اقامتی طولانی مدت کارآفرینی صادر می کند . دولت فرانسه دو بعد مهم را در این ماجرا دخیل می داند . یک عرضه و تقاضا که وابسته به بازار محرک و میزان درخواستهای فراوان شرکتهای فناوری است و دوم مسئله فرهنگ می باشد . فرانسه در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگترین اکوسیستمهای استارتاپی در دنیا می باشد و موضوع سهولت در اقامت و ارائه ویزا برای غیر فرانسوی ها یکی از خدماتی است که می تواند این مارکت را بهبود بخشد .

این ویزا تنها 368 یورو هزینه دارد و بر خلاف ویزای های آمریکایی و انگلیسی شامل حال قوانین سخت مهاجرات ، پرداخت هزینه های اضافی و ورود به قوانین پیچیده و دست و پا گیر اقامتی را ندارد . در طی ماههای گذشته تنها 100 شرکت اجازه درخواست ویزای کارآفرینی برای کارمندان خود داشتند اما در حال حاضر دولت فرانسه این ویزا را در سراسر دنیا و برای عموم افراد باز گذاشته است.

اکوسیستم فن آوری فرانسه به سرعت در حال رشد است. و بسیاری از تازه کاران فرانسوی انتخاب کرده اند که به زبان انگلیسی کار کنند و استعدادهای خارجی را استخدام کنند. استعداد فناوری در حال تبدیل شدن به یک استعداد جهانی است، بنابراین این طرح ویزا برای آینده اکوسیستم فن آوری فرانسوی ضروری است.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ