بانک سامان سرمایه گذار جدید Tap30

به نظر می رسد این روزها به جز بانکها سرمایه نقدی دیگری برای سرمایه گذاری وجود دارد . در همین راستا روابط عمومی تپسی این شرکت جذب سرمایه از گروه مالی سامان به عنوان نقطه آغاز یک همکاری استراتژیک و بلند مدت می‌داند.

میلاد منشی پور مدیرعامل تپ‌سی در این زمینه اعلام کرد: «طی روزهای اخیر با مجموعه سامان به عنوان یکی از مجموعه‌های مالی خصوصی در کشور است  به توافقی برای سرمایه‌گذاری در تپسی دست یافته‌ایم. منشی پور گفت: این سرمایه‌گذاری برای دو طرف آغازگر یک همکاری بلند مدت و استراتژیک است.»

به گفته مدیرعامل تپ‌سی منابع تامین شده از طریق این سرمایه گذاری برای توسعه سریع‌تر کسب وکار تاکسی اینترنتی تپ‌سی و افزایش سهم بازار این شرکت به کار خواهد آمد ضمن اینکه این همکاری، شروعی برای ورود به حوزه‌های جدید و مشترک مانند پرداخت خواهد بود.

گروه مالی سامان نیز که سرمایه‌گذاری در کسب و کارهای نوین را در دستور کار خود قرار داده، با خرید بخشی از سهام شرکت تپ‌سی،  اقدام عملیاتی در این حوزه را آغاز کرده است.
منشی پور افزود: تپ‌سی با این سرمایه‌گذاری همچنان با سهام صد درصد داخلی به رشد و توسعه در عرصه تخصصی حمل و نقل ادامه خواهد داد.

بر اساس این سرمایه‌گذاری، از این پس گروه مالی سامان در هیات مدیره شرکت تپ‌سی حضور خواهد داشت.

متن نامه بانک سامان به سهامدارانش که براساس آن پرداخت الکترونیک سامان (سپ) ۸.۵ درصد از سهام تپسی را خریداری کرده است:

روز گذشته تپسی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که از این پس به صورت آنی با رانندگان خود تسویه حساب می‌کند. به نظر می‌رسد همکاری با پرداخت الکترونیک سامان به عنوان یک شرکت پی‌اس‌پی او را امیدوار کرده است که می‌تواند برخی از فعالیت‌ها بانکی خود را سریعتر انجام دهد. با توجه به تاکید مدیرعامل تپسی برای ورود به حوزه جدید پرداخت از سوی این شرکت از طریق همکاری با گروه مالی سامان به نظر می‌رسد این شرکت در نظر دارد تا کیف‌پول خود را برای پرداخت ساده‌تر کرایه‌ها ایجاد کند.

چندی پیش همکاری میان اسنپ و آسان پرداخت پرشین برای ارائه راهکارهای ارائه خدمات کیف‌پول الکترونیکی اعلام شده بود. حال به نظر می‌رسد تپسی نیز برای ارائه چنین راهکاری با گروه مالی سامان همکاری می‌کند.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

1 نظر

ترک پاسخ