بانک اقتصاد نوین ۹ استارت‌آپ را به سرمایه گذاران معرفی می...

بانک اقتصاد نوین ۹ استارت‌آپ را به سرمایه گذاران معرفی می کند

با همکاری شتابدهنده نوین تک و به‌منظور ایجاد فرصت‌های توسعه کسب‌و‌کارهای نوپا، دومین رویداد «Demo Day» این شرکت برگزار و تیم‌های راه یافته به چرخه دوم شتاب‌دهنده نوین‌‌تک برای جذب سرمایه، در مقابل سرمایه‌گذاران به ارائه کسب‌و‌کار خود پرداختند.

به گزارش روابط‌عمومی بانک اقتصادنوین، در این مراسم که با حضور صدرهاشمی‌نژاد بنیان‌گذار این بانک، رئیس و اعضای هیات‌مدیره شرکت پرداخت نوین و شماری از سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی برگزار شد، ۹ تیم استارت‌آپی که از سال پیش در شتاب‌دهنده نوین‌‌تک مستقر و به فعالیت پرداخته‌اند، به سرمایه‌گذاران معرفی شدند. محمدرضا قبادی، مدیرعامل شتاب‌دهنده نوین‌‌تک در مراسم ارائه استارت‌آپ‌های چرخه دوم به سرمایه‌گذاران گفت: چرخه اول شتاب‌دهنده نوین‌تک از آبان ۹۶ آغاز شد و تا پایان خرداد ۹۷ ادامه داشت و از مرداد ماه ۹۷ وارد چرخه دوم شتاب‌دهنده شدیم. وی افزود: کسب‌و‌کارهایی که امروز خود را معرفی می‌کنند از میان بیش از ۲۱۰۰ ایده و تیم انتخاب شده‌اند که بعد از چند مرحله بررسی و ارزیابی، ۹ تیم به چرخه دوم راه یافته و امروز با عبور از چالش‌های متعدد به مرحله ارائه به سرمایه‌گذاران رسیده‌اند. در ادامه این مراسم برخی تیم‌ها نظیر «آوافیکس» پلت‌فرم درخواست تعمیرکار لوازم دیجیتال در محل، «ارتبات» سرویس ارتباط با مشتریان بر مبنای هوش مصنوعی، «اپتیت» پلت‌فرم تناسب اندام، «مقوا» پلت‌فرم بازار چاپ و «آی‌کَتِل» پلت‌فرم پایش هوشمند سلامت دام بر مبنای اینترنت اشیا به معرفی کسب‌و‌کار خود به سرمایه‌گذاران پرداختند.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ