استارتاپ غذایی تالی از شتابدهنده Y Combinaor تا ورود به سراسر دنیا

شتابدهنده Y combinator بستر اصلی برترین استارتاپهای دنیاست ، از Airbnb گرفته تا موفقترین استارتاپهایی چون دراپ باکس و توئیچ تا کمپ علمی سم آلتمن بنیانگذار این شتابدهنده . جدیدترین استارتاپی که از دل این شتابدهنده بیرون آمده است تالی می باشد که به تازگی وارد عرصه توزیع جهانی شده است و این استارتاپ اولین استارتاپ غذایی گروه Y combinator می باشد . بنیانگذاران این استارتاپ Aditya و Aarti Kochhar Kaji برای اماده سازی این استارتاپ تصمیم به خروج از هاروارد و رها کردن تحصیلات خود گرفتند و البته قبل از شروع کسب و کار با یکدیگر ازدواج کردند .

آنها می گویند وعده مورد علاقه آنها میان غذاهایی مانند چیپس و پاپ کورن بوده است که برای انجام جلسات مطالعاتی در هاروارد استفاده می کردند و برای جلوگیری از استفاده از این مواد غذایی مضر تصمیم به ساخت بذرهای غذایی شیرین که تاریخچه آن به هند باز می گردد گرفتند .

دانه های این غلات خاصیت ضد اکسیدانی بالا داشته و از طرفی چربی کمی دارند و جزو داروهای گرو ایودورا با خاضیت ضد التهابی و به عنوان اصلی ترین غذاهای هندی حساب می شوند و در حال حاضر که آمریکایی بدنبال تنقلات سالم می باشند این موضوع در حال تبدیل شدن به یک کسب و کار بسیار بزرگ می باشد .

Y combinator معتقد است این استارتاپ به عنوان ده غذای برتر و سالم در آمریکا به رقابت با رقبا خواهد پرداخت .

این استارتاپ در حل حاضر در حال فروش محصول خود به صورت ویژه در آمازون می باشد و از طرف دیگری در بسیاری از خرده فروشی ها وجود داشته و برنامه بسیار بزرگی در آمریکا و نیویورک و به ویژه در فروشگاههای بزرگ کالسیو نیز دارد .

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ