Interior Define استارتاپی برای مبلمان کودک

Interior Define استارتاپی برای طراحی مبلمان به سلیقه دلخواه برای راحتی بیشتر کودکان با طرح و دیزاین خاص مد نظر مشتری می باشد . اما نکته قابل توجه این استارتاپ در این موضوع نهفته است که این استارتاپ ماحصل ازدواج دو کارآفرین با نام Monica و Andy می باشد .

این استارتاپ در حوزه طراحی از نوعی پنبه خاص در مبلمان کودکان استفاده می کند که این پنبه گواهی استاندارد نساجی آلی جهانی نیز دارد . مونیکا و اندی این استارتاپ را با نام تجاری محدود به ثبت رسانده اند و از پوشش های 100 درصد قابل شستشو برای پارچه ها و طرحهای این مبلمان استفاده می کنند . این موضوع سبب می شود تا قابلیت استفاده و عمر طولانی تر این مبلمان و تمیزی و نظافت آنها تضمین شده باشد و والدین را از دردسرهای احتمالی رها کند و و کودکان با خوشحالی کامل بتوانند از مبلمان خاص خود در اتاقشان لذت ببرند .

مبلمان کودکان این استارتاپ از زیر گروه اینتریور شامل صندلی ها ، راحتی ، نیمکت و همچنین طرحهای جدید فروش انواع بالش قابل شستشو نیز می باشد . اندی و مونیکا برنامه ریزی کاملی برای سال 2019 برای تحت پوشش قرادادن تمامی دکوراسیون کودکان را در برنامه های خود قرارداده اند تا بتوانند محصولات بهتر و کاملتری را برای اتاق یک کودک فراهم نمایند .

 

 

 

 

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ