کاپشن های Mercury برای محافظت از شما در سرما

خلاقیت واقعی را این بار باید در استارت آپ Mercury بررسی کنیم . کاپشنی که با استفاده از دستیار الکسا آمازون تحول ویژه ای در صنعت پوشاک ایجاد کرده است . این ژاکت و کاپشن های هوشمند می تواند در دمای کمتر از 30 درجه زندگی انسانها را نجات دهد و دستیار هوشمند الکسا در این دما به صورت خودکار فرمان گرم سازی سنسورها را فعال خواهد کرد .

این سنسورهای گرم کننده هوشمند ده واتی که در محفظه داخلی این لباسها تعبیه شده است دارای ضخامتی کمتر از 1 میلی متر می باشد و دارای اپلیکیشن موبایل برای مدیریت بهینه آن بوده و در دو مدل زنانه و مردانه و قیمتی در حدود 500 دلار می باشد و مدیریت گرمای آن بعد از رسیدن به حد مناسبی که متعادل با بدن مصرف کننده باشد به صورت اتوماتیک غیر فعال می شود و گرمای نرمال برای بدن شما را فراهم خواهد کرد .

تیم دانشجوهای دانشگاه MIT این استارت آپ که قبلا سابقه جمع آوری سرمایه در کیک استارتر برای موضوعی مشابه Mercury را داشته اند 400 هزار دلار جذب سرمایه کرده بودند و با استفاده از پرینترهای سه بعدی در اMercury به موفقیت دو چندان رسیده اند.

مرحله بعدی و هدف نهایی این تیم تولید لباسهایی با سنسورهای مبتنی بر هوش مصنوعی است که در زمانها و مکانهای مختلف بتواند به صورت بایومتریک سرما و گرمای شما را با دستورات صوتی نیز حفظ نماید .

 

 

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ