واگذاری فضای اداری به ۲۷۰ استارت‎آپ در ایران

اذری جهرمی وزیر ارتباطات از تجهیز فضاهای اداری برای در اختیار قرار دادن ۲۷۰ شرکت نوپا در مشهد و تهران خبر داد. محمدجواد آذری‌جهرمی در صفحه خود در توییتر اعلام کرد: شاید پول نباشه، اما خلاقیت که هست. وی افزود: ‏فضاهای اداری خوبی که داشتیم را تجهیز کردیم تا در اختیار شرکت‌های نوپا بگذاریم. وزیر ارتباطات گفت: ظرف همین ۲ ماه برای ۱۲۰ شرکت در مشهد و ۱۵۰ شرکت در تهران جا آماده کردیم. در سایر استان‌ها هم با جدیت مشغولیم. جوانها خودشون می‌توانند شغل ایجاد کنند، گیر ندهیم بهشون مابقی حل است.

وزیر ارتباطات درخصوص انتقادهای صورت گرفته نسبت به سخنان رئیس‌جمهور دربارهفیلترینگ گفت: بحث وی درباره روند تکنولوژی بوده که این روند مسیری را پیش می‌برد که امروز در تغییر برخی پروتکل‌های ارتباطی می‌بینیم یا مباحث مربوط به اینترنت ماهواره‌ای مطرح است یا حتی توسعه برخی فرآیندها در آینده یا حتی در همین برهه کنونی موضوع فیلتر کردن را به شدت با مشکل روبه‌رو می‌کند. وی افزود: حرف ایشان حرف فنی بود که فیلترینگ روز به روز پیچیده‌تر و سخت‌تر خواهد شد. وزیر ارتباطات در پاسخ به این سوال که آیا تصمیم جدیدی برای رفع فیلتر برخی شبکه‌های اجتماعی گرفته شده، اظهار کرد: خیر تصمیم جدیدی گرفته نشده است. آذری‌جهرمی درباره برخی انتقادها به رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه اولویت سخنان رئیس‌جمهور این روزها باید معیشت مردم باشد نه فیلترینگ، گفت:‌ به هرحال در وزارت ارتباطات قرار نبود رئیس‌جمهور درباره برنج و بدهی‌های بانکی صحبت کنند. قطعا در وزارت مربوطه در این باره هم سخن می‌گویند.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ