نگهداری از اسپرم شما با استارت‎آپ Dadi

ماجرای نگهداری از اسپرم مردان برای آینده شاید موضوعی تخیلی در هالییود باشد که امروز مورد توجه بسیاری از استارتاپها قرار گرفته است. طی هفته های گذشته استارتاپ میراث در آمریکا یکی از مورد توجه ترین این استارتاپها بود که سرمایه قابل توجه ای را دریافت کرده است . این بار در این مقاله در ایران استارتاپ به معرفی استارت‎آپ ددی یا پدر خواهیم پرداخت .

تام اسمیت بنیانگذار ددی معتقد است موضوع ناباروری فقط مختص زنان نیست و در میان مردان شیوع پیدا کرده است و در آمریکا یکی از هر ده مرد توانایی باروری را ندارد . این استارت‎آپ با نگهداری از اسپرم های شما در سنین کم آینده ای تضمین شده را برای حفظ نسل شما در آینده و در ازدواجهای با تاخیر فراهم می کند. این استارتاپ به تازگی دو میلیون دلار در سال 2019 جذب سرمایه داشته است و با استفاده از کیت های اختصاصی و ویژه خود و کاهش سایر هزینه های کلینیکی که چند ده هزار دلار هزینه دارد اسپرم شما را تنها با 99 دلار نگهداری می کند .

پس از ورود اسپرم شما به آزمایشگاههای ددی تعداد اسپرم ها ، قدرت باروری و سایر موارد مورد نیاز بررسی و گزارش دقیق برای شما ارسال می شود و در این میان هزینه های نقل و انتقال و ارسال به صورت رایگان توسط ددی انجام خواهد شد .

 

اسمیت معتقد است : ماموریت ما گفتگو پیرامون باروری و سلامت باروری مردان است و ما میتوانیم این اگاه سازی را در میان خانواده های دنیا به وجود آوریم . وی میگوید پس از انتقال کیت ها به آزمایشگاه ویدیو اختصاصی از نحوه حرکت اسپرم های شما و قدرت و سرعت انها برای شما ارسال خواهد شد که این موضوع می تواند اطمینان خاطر مشتریان را جلب نماید . همچنین این مجموعه دارای تمامی مجوزهای ایالتی و FDA آمریکا می باشد . امنیت ، حفظ حریم شخصی و استانداردهای پزشکی بالا جزو اولویت های اولیه این استارت آپ می باشد.

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ