شروع همکاری استارتاپ هیت رکورد با جوزف گوردن

جوزف گوردن در مراسم سالانه Upfront Venture مبلغ 6.4 میلیون دلار سری A را روی استارتاپ HitRecord سرمایه گذاری کرد .

گوردن که یکی از سرشناسترین بازیگران هالیوودی می باشد و به تازگی نقش اسنودن را در سابقه فعالیت های هنری خود دارد به سایت تک کرانچ اعلام کرده است که استارتاپ هیت رکورد 24 کارمند دارد که وی در حال حاضر به عنوان یکی از مدیران اجرایی آن است و در حال جذب سرمایه های بزرگترین برای این مجموعه می باشد .

HitRecord هنوز سرمایه خارجی را قبول نکرده است. در ابتدا، گوردون از پول نقد خود برای پیشبرد اهداف این شرکت استفاده کرد و 5 سال از تاسیس شرکت گذشته است .

گوردن می گوید این یک استارتاپ یک پلتفرم رسانه ای مشترک است که مردم در آن به ساختن های ویدیو و هر چیز خلاقانه دیگری می پردازند و در واقع در کنار آن می توانند همکاری های مشترکی هم با یکدیگر داشته باشند . وی می گوید سابقه تاسیس این استارتاپ به رویاهای کودکی من و برادرم باز می گردد و علاقه و اشتیاق ما برای ساختن انواع ویدیو ها و آهنگها و برنامه های خلاقانه دیگر سبب شده است تا امروز این رویا را نفقط در هالیوود بلکه در استارتاپ هیت رکورد نیز به ثمر برسانم . در واقع این استارتاپ فقط یک استارتاپ با جنبه سرگرمی نمی باشد و ما با هدف انجام کارهای جاه طلبانه و خلاقانه نیز به آن نگاه می کنیم.

در سال 2019 همکاری مشترکی را با یوبی سافت آغاز کرده ایم تا هنرمندان و نوازندگان بتوانند محتوای خود را برای استفاده در بازی خود مورد استفاده قرار دهند .

 

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ