Sinemia’s استارتاپی برای حاکمیت دنیای سینما

این روزها که در حواشی فیلم های جشنواره فجر هستیم به بررسی استارتاپ Sinemia’s خواهیم پرداخت . سینمای آمریکا با پشتوانه هالییود برجسته ترین و مهمترین اثرات سینمایی سال دنیا را در اختیار خود دارد و این فیلمها به فراخور زمانی خود نه تنها در کشور آمریکا بلکه در بریتانیا و سایر کشورهای اروپایی و آسیایی اکران می شوند . استارتاپهایی زیادی در این سالها برای مدیریت گیشه های سینمایی فعالیت خود را آغاز کرده اند که در ایران سینما تیکت یکی از معروفترین آنها می باشد و در آمریکا بخش عمده بازار در اختیار شرکت moviepass می باشد . مووی پس با در اختیار داشتن انواع متدهای کارت های سینمایی و اپلیکیشن های موبایل یکی از مالکین عمده فروش گیشه های آمریکا می باشد . در حال حاضر این بازار در بریتانیا به صورت ویژه ای در اختیار استارتاپ سینمایی Sinemia و در اروپا این بازار در اختیار Cinema Pathe می باشد.

Sinemia همانند رقیب آمریکایی خود تمامی خدمات کارتی و اعتباری را همکاری ویزا و مستر کارت و در کنار آن اپلیکشن ها موبایل به صورت کامل ارائه می دهد .

 

از طرفی تمامی خدمات ویژه ای سینمایی در این مجموعه در کنار بهترین تخفیفهای ممکن بر پایه حق عضویت نیز وجود دارد . برای مثالی پلنی تحت عنوان عضویت 8 دلار ماهانه وجود دارد که امکان تماشای سه فیلم در حالت عادی را برای کاربر فراهم می کند .

 

این استارتاپ در حال حاضر با همکاری شرکت مادر خود Sinemia Enterprise قصد بازگشایی سرویسهای تئاتر را نیز دارد . همزمان با اعلام تعرفه های تخفیفی و خانوادگی جدید این مجموعه آغاز رقابت بزرگتری میان آنها و شرکت Moviepass در سال 2019 به وقوع خواهد پیوست .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ