Figma با امکانات جدید در خدمت استارتاپها

فیگما نرم افزار طراحی مشابه سرویسهای ادوبی است که با توجه به امکانات ویژه طراحی آن برای بسیاری از استارتاپها شناخته شده و مفید می باشد و برترین یونیکورن ها و استارتاپهای دنیا همچون اوبر ، توئیتر ، زوم و حتی دراپ باکس همیگی از مشتریان فیگما می باشند . از مهمترین کاربردهای این نرم افزار طراحی میتوان از طراحی رابط کاربری تا طراحی تجربه کاربری و حتی کشیدن وایر فریمها نیز نام برد .

شروع هر استارتاپ و اپلیکیشنی با طراحی وایرفریمها آغاز می شود که فیگما از پایه ای ترین نیازهای استارتاپ تا تخصصی ترین طراحی ها را در لیست ابزارهای پشتیبانی خود دارد و از طرفی دیگر قیمتهای مناسب این محصول از دیگر مزیت های این نرم افزار نسبت به رقبا می باشد.

برای طراحان، یکی از مهمترین ویژگی های جدید در فیگما ، احتمالا سیستم طراحی سازمان است. البته فیگما ابزارهایی برای ایجاد سیستم های طراحی از قبل داشته است، اما این نسخه سازمانی جدید اکنون کار را برای تیم ها آسان تر می کند تا کتابخانه ها و فونت ها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند تا اطمینان حاصل شود که همان سبک ها به محصولات و خدمات در یک شرکت اعمال می شود.

استارتاپها هم اکنون می توانند تیم هایی را که دوست دارند ایجاد کنند و مدیران کنترل بیشتری بر نحوه اشتراک گذاری فایل ها با آنها  داشته باشند. به نظر می رسد که این ویژگی قبلا مورد توجه نبوده است ، اما از آنجا که بسیاری از سازمان های بزرگتر با مشتریان خارج از شرکت کار می کنند، این موضوع بسیار دلچسب می باشد .

دیگر ویژگی های سازمانی جدید که در نسخه جدید فیگما وجود دارد ، پشتیبانی مجدد تک ثبت نام، فعالیت های مربوط به ردیابی در میان کاربران، تیم ها، پروژه ها و فایل ها، و همچنین پیش نویس مالکیت برای اطمینان از اینکه تمام فایل هایی که در یک سازمان ایجاد شده اند می توانند پس از آنکه یک کارمند شرکت را ترک کرد همچنان قابل استفاده و در دسترس باشد .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ