خیز استارتاپ Houzz در دکوراسیون منزل برای ورود به IPO

Houzz یک اپلیکیشن 4 میلیارد دلاری در حوزه دکوراسیون منزل هست که حتی برای ایرانی هایی که در این شغل مشغول به فعالیت هستند بسیار نام آشنا است . این اپ به شما در تمامی زمینه های دکوراسیون منزل و محل کار و بهبود فضای دکوراسیون کمک های بزرگی می کند . Houzz دارای 1800 کارمند است که به تازگی سیصد کارمند خود را اخراج کرده است اما از طرف دیگر افزایش در آمدهای خود را تا پایان سال 2018 در اختیار داشته است . تمایل به حضور این شرکت در IPO از دلایلی است که این شرکت برای اخراج کارمندان خود اقدام نموده است تا بتواند نقدینگی و سودآوری شرکت را مدیریت نماید .

این شرکت بیش از یک میلیون متخصص دکوراسیون در اپ خود دارد و در طول چند سال گذشته، نیز در سطح بین المللی گسترش یافته است، و تکنولوژیهای جدیدی را برای پر کردن این بینش راه اندازی کرده است. این موضوع شامل خرید IvyMark برای ارائه یک پیشنهاد بزرگ برای طراحان داخلی و ایجاد یک سرویس مبتنی بر AR در میان سایر اهداف شرکت است .

 

امروز، شما می توانید مبلمان، اقلام تزئینی، اجزای حمام و آشپزخانه و خیلی از موارد دیگر را در حدود 65 منطقه مختلف جغرافیایی دریافت نمایید و میلیون ها مشتری این پلتفرم می توانند با یکدیگر ارتباط داشته باشند .

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ