تپ سی در جشنواره فیلم فجر امسال

سی و هفتمین جشنواره‌ی فیلم فجر ایران، به زودی آغاز به کار خواهد کرد. این جشنواره که از سال 1361 به عنوان جایگزینی برای جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم تهران که پیش از انقلاب در جریان بود، پایه‌گذاری شده است، به همت بنیاد سینمایی فارابی و تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بهمن ماه هر سال برگزار می‌شود.
این جشنواره به بررسی آثار سینمایی ایران و جهان در چند بخش مختلف از جمله “سودای سیمرغ”، “نگاه نو” و “هنر و تجربه” می‌پردازد. از سال 1394، بخش بین‌الملل جشنواره از آن جدا شده و به زمان دیگری انتقال یافته است.
جشنواره‌ی فجر، هر سال مخاطبان زیادی را به صف طویل سینماها می‌کشاند و این فرصت خوبی است برای دیده شدن تک به تک ساخته‌های وطنی در اولین فرصت در مدتی کوتاه و فشرده.

ویژگی سی و هفتمین جشنواره‌ی فجر علاوه بر حضور تعداد زیادی از کارگردانان، بازیگران و عوامل کارکشته‌ی سینمای ایران، همراهی تپ‌سی با این اتفاق بزرگ فرهنگی است.تپ‌سی، عهده‌دار تشریفات رفت و آمد جشنواره‌ی امسال استو از جمله اتفاقات مورد توجه این همکاری، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
یک:60% تخفیف در تمام سفرهای رفت و برگشت به کاخ رسانه در طول این 10 روز، به 1500 نفر از اصحاب رسانه، تعلق خواهد گرفت. در این روزهای شلوغ، رفت و آمد با خودروی شخصی و یافتن جای پارک، می‌تواند دغدغه‌ی وقت‌گیر و اذیت کننده‌ای برای خبرنگارانی باشد که می‌بایست به طور مداوم اتفاقات جشنواره را تحت پوشش خبری قرار دهند.
دو:تشریفات رفت و آمد هنرمندان و ستارگان سینما در مرراسم افتتاحیه و اختتامیه‌ی جشنواره، به عهده‌ی تپ‌سی خواهد بود.

 

در این بین، تپ‌سی، برای دنبال‌کنندگان خود در شبکه‌های اجتماعی نیز، تعدادی بلیط رایگان فیلم‌های این ده روز را به همراه بلیط افتتاحیه و جشن اختتامیه و اهدای جوایز در نظر گرفته است. پس آن دسته از همراهان تپ‌سی که موفق به خرید بلیط فیلم مورد علاقه‌ی خود نشده‌اند یا علاقمندند تا در اختتامیه‌ی جشنواره حضور داشته باشند، می‌توانند با دنبال کردن هشتگ#TAP30NEMAدر اینستاگرام، برنده‌ی این بلیط‌ها باشند.

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ