استارتاپی برای دلیوری غذاهای آسیایی

استارتاپهای در حوزه دلیوری غذا در سراسر دنیا و حتی ایران به فراوانی در دسترس هست اما وجود برخی از این استارتاپها مثلا در ایران همانند دسترسی به استارتاپی برای غذای سنتی ایران یعنی آبگوشت بسیار جالب می باشد و در سایر کشورها این موضوع وجود دارد . برای مثال استارتاپ Chowbus یکی از معروفترین این استارتاپها برای تهیه غذای آسیایی که شامل انواع غذاهای سنتی آن می باشد . این استارتاپ مستقر در شیکاگو به تازگی در ژانویه 2019 مبلغ 4 میلیون دلار نیز جذب سرمایه کرده است. دسترسی به تمامی این غذاها با همکاری سرویسهای مانند اوبر ایت نیز در بیشتر مناطق آمریکا میسر شده است.

این استارتاپ موفق در برنامه سال 2019 خود غذاهای سنتی مکزیکی و ایتالیایی را در برنامه خود دارد که با دوره جدید جذب سرمایه خود این اهداف را محقق خواهد کرد. در حال حاضر این استارتاپ در حال گسترش در ایالتهای  شیکاگو، بوستون، نیویورک، فیلادلفیا، شامپاین، ایلینوی و لنسینگ، میشیگان می باشد. این استارتاپ توسط ون و سویو ژانگ تاسیس شده و وی می گوید وقتی پس سال پیش برای اولین بار وارد آمریکا شدم دسترسی به غذاهای چینی در بسیاری ایالتها حتی توسط پلتفرمهایی همچون Grubhub بسیار سخت بود و از طرفی هزینه حمل و نقل دریافت آن بسیار بالا بود و عملا تاسیس این استارتاپ این مشکلات را حل نمود .

نکته موفق Grubhub در این موضوع نهفته است که آنها هیچ آشپز و رستورانی ندارند و صرفا با استفاده از تمامی رستورانهای محلی چینی مستقر در آمریکا همکاری خود را اغاز نموده اند و از خدمات آنها جهت دسترسی به این سرویس غذایی استفاده می کنند .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ