همکاری مشترک ایرانسل و پیام رسان فارسی گپ

ایرانسل طی روزهای اخیر خبر از سرمایه گذاری خود در پیام رسان فارسی و بومی گپ داد .

آنطور که ایرانسل در اطلاعیه رسمی خود در این زمینه برای رسانه‌ها ارسال کرده، هدف از این سرمایه‌گذاری مشترک، توسعه زیرساخت‌ها، خدمات و جامعه مخاطبان این پیام‌رسان در سطح داخلی و بین‌المللی است. ایرانسل در اطلاعیه خود تاکید کرده که این سرمایه‌گذاری به معنی تغییر نام این پیام‌رسان نیست و این کار مشترک با همان نام پیام‌رسان گپ انجام خواهد شد.

ایرانسل در اطلاعیه اعلام همکاری خود با گپ، به دور جدید فعالیت این پیام‌رسان اشاره و تاکید کرده که با توسعه خدمات گپ به دنبال این سرمایه‌گذاری، ظرفیت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مورد نیاز برای خدمات‌دهی مطلوب به کاربران پیش‌بینی شده است.

همچنین در این اطلاعیه تاکید شده که با این سرمایه‌گذاری خدمات دیگر این پیام‌رسان در بخش‌های مختلف مانند ارائه خدمات دولت الکترونیکی نیز توسعه پیدا می‌کند.

پیش‌تر نیز گپ با امضاء تفاهم‌نامه‌ای با شرکت مخابرات خبر از ارایه برخی خدمات این شرکت مانند پرداخت قبوض، ثبت‌نام وخدمات الکترونیکی تلفن ثابت را داده بود.

گسترش خدمات و همکاری گپ تنها محدود به شرکت‌های ارتباطی داخلی نبوده؛ چرا که مدیرعامل پیام‌رسان گپ اواسط آذر ماه سال جاری در در گفت‌وگو با پیوست اعلام کرد که براساس توافقات جدید گپ با دو کیف پول بزرگ در قاره آفریقا، امکان ارائه خدمات پرداختی پیام‌رسان گپ در بیش از ۸ کشور این قاره فراهم خواهد شد.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ