نت فیلکس می گوید بازی Fortnite نسبت به شبکه HBO تهدید بزرگتری است

شبکه تلویزیونی اینترنتی نت فلیکس معتقد هست بازی معروف Fortnite در حال حاضر نسبت به شبکه HBO برای آنها تهدید بزرگتری است . بازی Fortnite که این روزها مردم سراسر دنیا و به ویژه ایرانی ها را در هر سن و سالی سرگرم خود کرده است بخش ویژه ای از مخاطبان دنیا را جذب کرده است . این بازی روی همه پلتفرمها و کنسولها فعال می باشد و با آپدیتهای دائمی خود و نسخه های جدید حتی بزرگترین بازیگران دنیا و سرشناسترین فوتبالیستها را نیز با حرکات رقص معروف خود درگیر کرده است .

پس این موضوع جدیت زیادی برای نت فلیکس پیدا کرده است . نت فلکیس که خود غول اینترنتی برترین سریالهای روز دنیاست می گوید در سال 2019 که به تازگی گزاش کسب و کار آنها منتشر شده است 10 درصد استریم ایالت متحهد را به صورت کامل در اختیار خود دارد . این شرکت معتقد است بازی Fortnite حتی بیشتر از شبکه HBO مخاطب کسب کرده است و این موضوع روی مدل کسب و کاری و در آمد ما تاثیر ویژه ای داشته است . نت فلیکس که خود را به نوعی شرکتی در حوزه سرگرمی نیز می داند ورود رقبایی مثل Fortnite را که به صورت مستقیم در حوزه سرگرمی فعالیت دارند را از رقبای مهم خود می داند .

نت فلیکس در حال حاضر 139 میلیون بیننده دارد ولی بازی Fortnite موفق شده است 200 میلیون مخاطب از سراسر کره زمین جذب نماید و نه تنها نت فلیکس و HBO بلکه تمامی غولهای حوزه تصویری و استریم و مدیا را به تنهایی به چالش کشیده است .

رقبای دیگری همچون Roblox با 70 میلیون کاربر و بازی Breakout نیز به زودی می توانند استریمر های معروف را به چالش بکشند و به قول مدیریت نت فلکیس شرکتهایی مانند یوتیوب و ما باید به فکر تحولات اساسی در کسب و کار خود باشیم.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

2 دیدگاه ها

ترک پاسخ