دستورهای غذایی ویژه با استارتاپ SimplyCook

استارتاپ غذایی SimplyCook، سرویس کیت دستور العمل آشپزی است که بر مواد تشکیل دهنده و طعم تمرکز دارد و موفق شده است 4،5 میلیون پوند سرمایه سری A را در ژانویه 2019 بدست آورد . این استارتاپ بر خلاف سایر استارتاپهای مشابه در دنیا مانند HelloFresh، Gousto و Marley Spoon، علاوه بر دستور غذایی لازم کلیه سسها و ادویه های لازم را برای شما ارسال می کند و این موضوع مهم سبب تحول اساسی در رنگ و طعم غذای مصرف کننده خواهد شد .

مدیر این استارتاپ انگلیسی می گوید در هفته حداقل 50% کاربران ما یکبار سفارش را دارند و طعم دهنده های اصلی ما تغییر ویژه ای در ذائقه مصرف کنندگان انگلیسی به وجود آورده است و طی دو سال آینده و با توجه به بازار پیش روی ما جذب سرمایه های بزرگتری نیز خواهیم داشت .

این استارتاپ سه شعار اصلی را در مجموعه خود برای رضایت کاربرانش دارد :

ما عطر و طعم را دوست داریم – ما می خواهیم که غذای مصرفی شما شگفت انگیز باشد .
با ما در هزینه های غذایی خود صرفه جویی کنید – با دو تا 6 پوند هزینه می توانید عنصرهای اصلی غذای خود را بدست آورید.
سهولت و راحتی کاربران – با صرف زمان بیست دقیقه در اشپزی غذای خود را آماده نمایید .

سرلوحه خود را برندهای معتبر و معروفی که استاد طرح و نقش و ذائقه غذایی هستند یعنی Old El Paso، Dolmio، Knorr و Schwartz قرار داده است و عمده تمرکز فعلی خود را در خورده فروشی های انگلیس برای مقدمات پیشرفت خود قرار داده است .

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ