سنگاپور محل رشد نسل جدید استارتاپهای هوش مصنوعی

SONY DSC

سنگاپور به راستی مهد جدید استارتاپهای موفق دنیا شده است . این کشور به تازگی میزبان نسل جدید از شرکتهای هوش مصنوعی شده است که از برترین آنها می توان به نام BasisAI اشاره کرد. این استارتاپ با مدیریت Silvanus Lee و Liu Feng-Yuan و با جذب سرمایه اولیه سید خود فعالیتش را آغازه نموده است .پلت فرم اختصاصی AI  سازمانها را قادر می سازد تا مدل ها را یکپارچه و ایمن بسازند، پروتکل های داده را پیگیری کنند، یکپارچگی الگوریتمی را نظارت کنند .

گروه سرمایه گذاری معروف سکویا به عنوان یکی از سرمایه گذاران این استارتاپ می باشد . بنیانگذاران آن می گویند هدفشان این است که با شرکت ها کار کنند تا به مقیاس پروژه های داده کمک کنند و هوش مصنوعی و یادگیری ماشین را برای افزایش پاسخگویی نیازهای آنها فراهم نمایند . آنها میگویند “ما در بسیاری از شرکت ها با اطلاعات دچار مشکل می شویم؛ سیلوانوس لی توضیح می دهد که آنها علاقه مند به مقیاس داده هستند و آزمایشات نوآوری و آزمایشگاهی خود را به تولید و داده های واقعی اختصاص می دهند .

بنیانگذاران این استارتاپ هوش مصنوعی و یادگیری عمیق سابقه فعالیت در شرکتهای همچون اوبر و دراپ باکس را نیز داشته اند .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ