بی تفاوتی اسنپ باکس نسبت به اعتراضات پیک های خود

صبح امروز شنبه تعداد زیادی از پیکهای استارتاپ اسنپ باکس مقابل دفتر این مجموعه تجمع و نسبت به عدم توازن قیمت و مسافت طی شده و عدم افزایش کرایه ها اعتراض نمودند. اسنپ باکس که برای جلب مشتری بیشتر قیمتهایی به مراتب پایین تر از الوپیک دارد سبب اعتراض دائمی پیکهای خود شده است .

از طرفی مشکلات اقتصادی ایران که هرروز بیشتر گریبانگیر مصرف کننده است سبب شده است که بسیاری از کاربران الوپیک برای قیمت مناسب اسنپ باکس به این اپلیکیشن مراجعه نمایند. حال اگر اسنپ باکس افزایشی 20 تا سی درصدی را تجربه نماید قطعا بسیاری از کاربران خود را از دست خواهد داد . این مشکل فقط گریبانگیر پیکهای اینترنتی نیست و عملا تمامی ناوگان حمل و نقل اینترنتی را از موتور تا وانت و ماشین شامل می شود و گرانی های اخیر ضربه مهلکی را بر بدنه استارتاپی کشور وارد کرده است .

قابل ذکر است که مدیران این مجموعه ها واکنشی به این اعتراض ها نشان نداده و سیکل معیوب این چرخه کماکان نسبت به گذشته ادامه دارد .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ