Flexbit برای پرداخت هزینه باشگاه ورزشی بر اساس زمان استفاده شده

Flexit استارتاپ باشگاه ورزشی است که تمامی شرایط مناسب و ارزان قیمت را بر اساس زمان تمرینات شما فراهم کرده است . بسیاری از افرادی که ثبت نامهای ماهانه و سالانه در باشگاهها انجام می دهند بر حسب مشغله کاری و مشکلات دیگر امکان استفاده تمام وقت از خدمات جیم ها و باشگاه های ورزشی را ندارند . فلکیست کار را برای این افراد آسان کرده است و با نصب اپ این استارتاپ در باشگاه ورزشی دلخواه خود که می تواند هر باشگاهی در نزدیکی محل زندگی و یا کار شما باشد بر اساس میزان زمان استفاده از خدمات و بر مبنای دقیقه هزینه شما را محاسبه کرده و رضایتی نتیجه بخش بر حسب قیمت و خدمات برای شما فراهم کند .

کافی است از روی گوشی خود باشگاه مورد نظر را انتخاب کنید و مشغول تمرینات ورزشی در آن باشگاه شوید . پس از اتمام تمرینات به صورت اتوماتیک هزینه خدمات شما روی گوشی از حساب کارت شما برداشته خواهد شد . با این ایده دیگر به یک باشگاه خاص یا یک هزینه بزرگ ثابت محدود نخواهید شد . دقیقا همانند خدمات ابری آمازون یا گوگل و سایر شرکتها که به جای استفاده از تمامی منابع سرور فقط میزان استفاده از منابع شخصی را بر اساس مصرف داخلی و شخصی پرداخت می کنید این روش می تواند روی بسیاری از ایده های استارتاپی بزرگ دنیا پاسخگو باشد . این استارتاپ در حال حاضر و در بدو شروع فعالیت 400 باشگاه ورزشی در آمریکا را در مجموعه خود دارد .

از طرفی تا کنون موفق شده است تا 750 هزار دلار جذب سرمایه دوره اول داشته باشد .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ