تفاوت کارآفرینان و بیزینس من ها در چیست

بعضی اوقات این سوال برای افراد پیش می آید که تفاوت یک فرد اهل کسب و کار یا بیزینس من با یک کارآفرین در کجاست . یک کارآفرین واقعی این توانایی را دارد تا یک موقعیت را ببینید و فرصت های بالقوه آن را کشف کند . یا حتی مشکلی را ببیند و در جنگ با آن مشکل به حل آن بپردازد . بیایید برای درک بهتر این موضوع یک خاطره واقعی را مرور کنیم و از آن نتیجه بگیریم .

من به همسرم لیندا در نیویورک در حال قدم زنی برای خرید یک کلاه در منطقه تامپسون بودیم . همسر وارد فروشگاه شد و کلاه دلخواه خود را برای شرکت در یک کنفرانس خریداری کرد . فروشنده پیشنهاد یک جعبه مناسبت را برای خراب نشدن کلاه داد . جعبه های منحصر به فرد این مغازه کلاه همراه با بیمه ای که این کلاه را تحت پوشش قرار می داد موضوع شگفت انگیزی بود .

این خانم قرارداد جالبی با یک شرکت تولید جعبه برای خریداری جعبه هایی مناسب برای کلاهها که مانع از هر گونه آسیب به آنها میشد را ثبت نموده بود .

حال فرض کنید اگر این خانم صرفا یک مالک مغازه کلاه فروشی عادی و در واقع یک تاجر بود اهمیتی به خرابی و آینده فروش محصول خود نمیداد و صرفا این موضوع می تواند توانایی درک شما برای شناخت یک کارآفرین واقعی باشد . کارآفرین در واقع نه تنها برای خود بلکه برای سایر شرکتها به صورت ناخودآگاه کارآفرینی و اشتغال زایی می کند و این موضوع محرک جامعه جهانی کارآفرینی و استارتاپی می شود اما ممکن است یک تاجر یا یک فرد فروشنده معمولی صرفا منافع شخصی و سود بیشتر خود را در نظر بگیرد .

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ