امکان انتقال اعتبار الوپیک در بروز رسانی جدید

الوپیک به عنوان بزرگترین پلتفرم درخواست آنلاین پیک موتوری، تاکسی موتوری، وانت بار و سواری بار با آپدیت های متعدد بر روی اپلیکیشن و وب سرویس سعی بر دسترسی سریعتر و راحت تر مشتریان به سفیران دارد.

به گزارش تیم فنی، از این پس مشترکین الوپیک می توانند از قابلیت جدید انتقال اعتبار استفاده کنند ، بر اساس این گزارش، مشترکین الوپیک تنها با چند کلیک بر روی داشبورد الوپیک (نسخه وب) به نشانی https://dashboard.alopeyk.com عملیات انتقال اعتبار را به ساده ترین شکل ممکن و تنها با چند کلیک انجام می دهند.

بر همین اساس گفت و گویی با میلاد، مدیر محصول الوپیک تدارک دیده ایم تا در مورد جزئیات این قابلیت آگاهی بیشتری پیدا کنیم:

 • انتقال اعتبار در الوپیک برای چه منظوری استفاده میشود ؟ 

  فرض کنید شما در منزل یا محل کار نیاز به ارسال بسته توسط پیک موتوری یا استفاده از خدمات حمل مسافر توسط تاکسی موتور یا سواری مسافر دارید، ولی دسترسی به پرداخت اعتباری یا نقدی ندارید، در این حالت چه کاری انجام می دهید ؟
  الوپیک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان و بر پایه شعار همیشگیِ “زندگی هوشمند با الوپیک” تصمیم به بروزرسانی و معرفی قابلیت جدید “انتقال اعتبار” گرفته است. با استفاده از این قابلیت شما می توانید به سادگی از سایر مشتریان الوپیک اعتبار مورد نظر خود را دریافت و یا به میزان مورد نیاز اعتبار انتقال دهید.

 • رقم انتقال اعتبار در الوپیک محدودیت دارد ؟ 

  خیر، مشترکین میتوانند هر میزان اعتبار مورد نیاز طرف درخواست کننده را انتقال دهند و محدودیتی برای این قابلیت وجود ندارد.

 • انتقال اعتبار برای شرکت هایی که از الوپیک API دارند قابل استفاده است یا مشترکین هم به این قابلیت دسترسی دارند ؟ 

  این قابلیت برای تمامی استفاده کنندگان از سرویس های الوپیک در دسترس است.تنها نکته استفاده از این قابلیت در دسترس بودن انتقال اعتبار در نسخه وب است.

 • امکان انتقال اعتبار در اپلیکیشن هم وجود دارد ؟ 

  در حال حاضر این امکان فقط در نسخه وب الوپیک در دسترس است، ولی به زودی در اپلیکیشن هم این قابلیت را خواهیم داشت، نکته خیلی مهم در انتقال اعتبار این است که هر دو طرف (فرستنده اعتبار و گیرنده اعتبار) هر دو باید در الوپیک ثبت نام کرده باشند.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ