برند لاکچری لوئی ویتون ساعت هوشمند ساخت

برندهای مطرح مد و فشن دنیا هم به سمت هوشمند سازی حرکت کرده اند . این بار لوئی ویتون معروف با همکاری کوالکام ساعت هوشمند Tambour Horizon را روانه بازار کرده است . این ساعت بر پایه سیستم عامل اندروید فعال است و تراشه «Snapdragon Wear ۳۱۰۰» مجهز شده است که «کوالکام» سال‌ها روی آن کار کرده بود و در این پروژه از «گوگل» نیز کمک خواسته بود. عمر باتری این ساعت هوشمند با استفاده از این تراشه‌ جدید بیشتر است و در این مدل، ۲۴ ساعت مشخص شده است که در لبه دور ساعت دارای شاخصه روز و شب است که در هر حالتی نمایان هستند.

علاوه بر اینها، اطلاعاتی از قبیل ضربان قلب یا تعداد گام کاربر هنگام قدم زدن روی صفحه به نمایش گذاشته می‌شود. در نسخه جدید ساعت، نمایش این ویژگی‌ها، نیروی کمتری از ساعت می‌گیرد و باعث می‌شود زمان بیشتری فعال بماند. طرح ساعت نیز نسبت به نمونه سابق خود دارای طراحی زیباتری است. دور ساعت نیز از جنس سرامیک سفید است. این شرکت لوکس‌ساز هنوز قیمت و زمان در دسترس بودن محصول را مشخص نکرده است و انتظار می‌رود قیمت آن بالا باشد.  نمونه پیشین این ساعت ۲هزار و ۴۹۰ دلار قیمت داشت. یعنی چیزی معادل 27 میلیون تومان که البته با توجه به نرخ سایر محصولات این شرکت قیمت مناسبی می باشد .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ