استارتاپ Grab در جستجوی 5 میلیارد دلار در سال 2019

A man walks past the Grab transport office in Singapore on September 24, 2018. - Singapore on September 24, fined ride-hailing firms Grab and Uber $9.5 million for breaking competition rules when they merged, saying the deal had increased fares and thrown up roadblocks for competitors. (Photo by ROSLAN RAHMAN / AFP) (Photo credit should read ROSLAN RAHMAN/AFP/Getty Images)

اگر گرب را یک اوبر سنگاپوری بدانیم باز هم از بسیاری از جنبه ها این استارتاپ از اوبر پیشی گرفته است . در واقع هلدینگ گرب پیشرفت خیره کننده ای داشته است که از یک استارتاپ بسیار ضعیف تاکسی آنلاین تبدیل به یک غول چند میلیارد دلاری شده است که نه تنها خدمات تاکسی آنلاین خود را گسترش داده است بلکه در حال حاضر خدمات پرداخت آنلاین ، دلیوری غذا و خدمات وسیع دیگری از جمله ورود به حوزه رقابتی اسکوترهای برقی را در سبد محصولات خود قرار داده است .

این استارتاپ در دوره جذب سرمایه H می باشد که تا کنون موفق به جذب سرمایه از مایکروسافت ، یاماها موتور و تویوتا شده است و در شمال آسیا بیشترین جذب سرمایه را داشته است که در حال حاضر در حال دریافت سرمایه 5 میلیارد دلاری برای تبدیل شدن به یک غول جهانی می باشد . این استارتاپ که وارد بازارهای جهانی دیگر همچون ویتنام و فیلیپین شده است در حال فتح بازار تایلند می باشد .

این استارتاپ خدمات تاکسی آنلاین خود را در تاکسی های معمولی ، لیموزین و حتی تاکسی های الکترونیک نیز ارائه می دهد . از طرفی خدمات اجاره ماشین ، خدمات تاکسی اشتراکی ، خدمات مالی ، خدمات استفاده از اتوبوسهای برگزار کننده تور و سفرهای با نفرات بالا ، خدمات شاتل و فرودگاهی ، خدمات تاکسی خانوادگی حتی با امکان نشستن فرزند نوزاد شما روی صندلی مخصوص کودک و ده ها خدمات متفاوت دیگر در سبد محصولات این شرکت می باشد .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ