Grove استارتاپی برای زندگی سالم و بهتر

Grove استارتاپی برای زندگی سالم و بهتر و در واقع استارتاپ سلامتی شعاری دارد تحت عنوان تولید هر محصولی برای زندگی که عاشقش باشید . این استارتاپ سان فرانسیکویی محصولات مختلفی از مراقبت از پوست تا کودکان و محصولات شخصی منزل را به فروش می رساند . این استارتاپ به تازگی 62 میلیون دلار جذب سرمایه در کوارتر جدید خود به دست آورده است . یکی از مهمترین توزیع کننده های این شرکت آمازون معروف می باشد که در واقع این استارتاپ بخشی از فروش خود را مدیون سیستم پلیس مارکت آمازون است .

این استارتاپ محصولاتی را با محوریت سلامتی و خوش عطری به فروش می رساند و استانداردهای خاصی که برای فروش در نظر گرفته است سبب موفقیت روز افزون این شرکت و آینده روشن آن در سال 2019 شده است .

همه محصولات بهداشتی و مراقبتی این استارتاپ بر مبنای تولید شده گیاهی ، عطر طبیعت و قابلیت بازیابی ساخته شده است که در واقع این سه فاکتور عامل موفقیت بسیاری از استارتاپهای دنیا و در واقع تبدیل شدن دنیا به جای بهتری برای زندگی سر مقصد نهایی هر استارتاپی می باشد .

نکته جذاب و شگفت انگیز دیگر این استارتاپ تضمین رضایت صد در صدی مشتری است و اگر مشتری رضایت و خوشحالی قلبی نسبت به هر محصول خریداری شده نداشته باشد بدون سوال محصولات بازگشت داده می شود و این گارانتی خاص این شرکت برای رضایت صد در صدی مشتریان می باشد . علاوه بر این موضوع این استارتاپ منافع خیرخواهانه ای دیگری را هم در دنیا دنبال می کند که جنبه مثبتی به این استارتاپ می بخشد .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ