همکاری اسنپ با ابرکلاد برای سرویس‌دهی بهتر

اسنپ به منظور ارتقای عملکرد خود و سرویس‌دهی بهتر در شهرهای مختلف با ابرکلاد همکاری می‌کند. ابرکلاد (AbarCloud) اولین توسعه‌دهنده ابری محصول ایران است و این همکاری به بهبود عملکرد، سرعت و دسترسی اسنپ‌ کمک می‌کند، همچنین تجربه کاربری بهتر و قدرت انتخاب بیشتری برای شما فراهم خواهد کرد. ‌

ابرکلاد فعالیت خود را از ۲ سال پیش آغاز کرده است؛ علی خواجه حسینی، حسن خواجه حسینی و آلیستار اسکات کارآفرینان این شرکت هستند که سال‌هاست در اکوسیستم ابری فعالیت می‌کنند و تجربیات بین‌المللی دارند. ابرکلاد از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا مانند داکر (Docker)، کوبرنتیز گوگل (Google’s Kubernetes ) و اوپن‌شیفت ردهت (Red Hat’s OpenShift) استفاده می‌کند. خبر خوش اینکه فرصتی برای همکاری مستقیم با این تیم حرفه‌ای برای علاقه‌مندان به این حوزه فراهم است و افراد مستعد می‌توانند فرصت‌های شغلی مرتبط را در وبسایت اسنپ مشاهده کنند.

اسنپ در حال رشد حداکثری است و از اینکه تیمی مستعد و حرفه‌ای به این خانواده اضافه می‌شود تا ما را در دستیابی به اهداف خود یاری رساند، بسیار خوشحال هستیم. همچنین با توجه به بهبود عملکرد اسنپ این همکاری یک خبر خوب برای میلیون‌ها کاربری خواهد بود که هر روز از این سامانه استفاده می‌کنند.

علی خواجه حسینی یکی از موسسان ابرکلاد با اشاره به پتانسیل‌های این همکاری می‌گوید: «اسنپ محصول منحصر به فردی دارد و تیم بسیار حرفه‌ای در آن مشغول به کار هستند. تمرکز روی این حوزه برای ما بسیار هیجان‌انگیز است و بی‌صبرانه منتظر خوشامدگویی به افرادی هستیم که قرار است به تیم اضافه شوند.»


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ