معرفی کتاب های استارتاپی برای سال 2019

The $100 Startup

نویسنده این کتاب شروع یک استارتاپ را شروع یک زندگی جدید میداند .  Chris Guillebeau در کتاب خود نقشه راه کارآفرینی را ارائه می کند و معتقد است تمایل و علاقه شما در مسیر کارآفرینی مهمترین فاکتور موفقیت شماست و درجه نتیجه نهایی خروجی استارتاپ به میزان درجه تلاش شما بستگی دارد . وی همچنین معتقد هست با میزان بودجه صد دلار هر استارتاپی را میتوان شروع کرد و بهانه های مالی غیر قابل توجیه است . این کتاب در مورد میلیونر شدن نیست و در واقع این کتاب شما را به شخص دیگری در حوزه کارآفرینی ، موفق بودن ، و در نهایت کسب مهارت های جدید تبدیل می کند .

Best for Mastering Social Media: Crushing It! by Gary Vaynerchuk

نویسنده این کتاب می گوید ساختن برند جدید مهمترین فاکتور برای کارآفرینان است .  گری وینچوک استاد رسانه های اجتماعی و ساختار برند است. مهم نیست که صنعت شما چیست ، کسب و کار ساخت و ساز و بازی و یا هرچیز دیگری است. استفاده از رسانه های اجتماعی سریع ترین راه برای کسب و کار شما و موفقیت فروش است. یادگیری بسیاری از سیستم عامل های مختلف می تواند خسته کننده باشد. یادگیری نحوه استفاده از آنها به طور موثر و دانستن اینکه کدامیک از آنها در کسب و کار شما مورد استفاده قرار گیرد، شما را در این مسیر موفقیت پیشرو تر خواهد کرد.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ