معرفی استارتاپ ایرانی اینکارنت‎

همیشه راه ساده‌تری هست

حتماً شما هم با این موضوع روبه‌رو شدید که وقتی از روند بعضی از کارها می‌پرسید یا از آن مطلع می‌شوید، با خودتان فکر می‌کنید که حتما و حتما باید راه ساده‌تری برای انجام این کار وجود داشته باشد. واقعیت این است که اگر همچین طرز تفکری دارید، بهتر است بدانید که یکی از خوش فکران روزگار هستید.

عموماً تنبلان به سایه نمی‌روند و به دنبال راه‌های میان‌بر و خلاقه‌ی بیش‌تری می‌گردند. طوری که برای کارهای روزانه نخواهند تمام تمرکز و انرژی فکری و جسمی خود را صرف کنند. برای این افراد یادگیری ترفندهای ریز و جالب، دانلود یک اپلیکشن روی گوشی موبایل و یادگرفتن طرز کار آن و جست‌وجوی وبسایت‌ها شاید نهایت 10 یا 15 دقیقه از وقتشان را بگیرد و در عوض زمان زیادی از روزمره‌ی خود را ذخیره ‌می‌کنند.

امروزه اینترنت قابلیت‌های بسیاری در اختیار همه‌ی ما قرار داده است. اصلا بیایید یک روز را بدون اینترنت و تکلنولوژی تصور کنیم. شاید خیلی‌ها حتی علاقه داشته‌ باشند که از تکنولوژی فاصله بگیرند و کلاً دست‌شان را از این داستان بشویند. اما همین اشخاص در اوج نارضایتی از تکنولوژی و  مثلاً مشخص‌ترین مصداق آن- اینترنت- حاضر نمی‌شوند که دستشان را بشویند و کنار بکشند.

این روزها یک جفت کفش، وسایل و ملزومات خانه یا هر چیز کوچک و بزرگی که نیازتان باشد را می‌توانید خیلی راحت از فروشگاه‌های آنلاین معتبری که وجود دارند، سفارش دهید، آنلاین پرداخت کنید و منتظر بسته‌ی خود شوید. اما واقعیت این است که اگر یک معلم خصوصی برای فرزندتان بخواهید یا یک تعمیرکار ماشین لباس‌شویی بخواهید و در همان لحظه شخص بخصوصی در نظر نداشته باشید و آشناها و دوستانتان هم تا به حال به یک حرفه‌ای در این زمینه برنخورده باشند، این‌جاست که باید مدت زیادی صبر کنید تا شخص مورد نظر پیدا شود.

اینکارنت با هدف آسان کردن این روند شکل گرفت. شما می‌توانید خیلی ساده و بی‌دردسر در اینکارنت  ثبت نام کنید. اگر متخصص هستید، راه‌های جدید برای مشتریان خود باز کنید.  و اگر مشتری هستید (که همه‌ی ما مشتری هستیم!) وقت خود را با جست‌وجوهای بی‌نتیجه برای پیدا کردن شخص حرفه‌ای تلف نکنید.

القصه اگر برای پیدا کردن یک مربی یوگا، یک وبمستر حرفه‌ای یا یک کابینت‌ساز، هنوز هم ساعت‌ها و گاهی روزها باید وقت بگذاریم، این یعنی دقیقا و دقیقا راه ساده‌تری هم وجود دارد! راه ساده‌ی ساده‌تر هم دانلود اپلیکیشن اینکارنت و استفاده‌ی چند دقیقه‌ای روزانه با موبایل است.

 

 

 

 

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ