با استارتاپهای شکست خورده سال 2018 آشنا شوید

Smart businessman assemble puzzle jigsaw to create way to success.

Airware 2011-2018

Total Raised: $118 million

ایرور یک سیستم نرم افزاری تحت وب را برای کمک به شرکت های ساختمانی، عملیات استخراج معادن و سایر شرکت های سازمانی از هواپیماهای بدون سرنشین برای بازرسی را ارائه نمود اما در نهایت در سال 2018 به این نتیجه رسید که توان رقابت با غول DJI اسپارک را ندارد . این استارتاپ در توکیو و با سرمایه گذاری میتسوبیشی شروع به کار کرد اما در نهایت با میلیون دلار جذب سرمایه خود را ناتوان از رقابت با بازار دید .

 

Blippar 2011-2018

Total Raised: $131.7 million

 

بلیپار یکی از پیشگامان حوزه واقعیت مجازی بود ولی به تازگی ورشکستگی و اتمام فعالیت خود را در وبلاگ این شرکت اعلام نمود . نداشتن پشتیبانی مالی و سرمایه گذار مناسب و از طرفی بلوکه شدن 5 میلیون دلار از سرمایه این شرکت سبب شد تا سال 2018 پایان دائمی فعالیت این استارتاپ باشد .

Bluesmart 2013-2018

Total Raised: $25.6 million

این چمدان هوشمند قربانی قانون FAA’s در دنیا شد . طبق این قانون با توجه به باتریهای مورد استفاده از در این چمدانها و ممنوعیت استفاده از آنها در پروازها این استارتاپ ناچارا مجبور به تعطیلی و اعلام ورشکستی شد .

Lantern 2012-2018

Total Raised: $21.5 million

این استارتاپ در حوزه سلامت روان و فعالیتهای بهداشت روانی و دوری از استرس فعالیت داشت که با ورود اپلیکیشن ها و نرم افزارهای مختلف به حوزه و رایگان بودن آنها سبب شد تا این استارتاپ میلیون ها دلار پول خود را از دست دهد و برای همیشه ورشکسته شود .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ