استارتاپ کاهوت نت فلیکس دوره های آموزشی

استارتاپ کاهوت در واقع به صورت همزمان هم استارتاپ و هم یک شتابدهنده آموزشی می باشد . این استارتاپ که در اینترنت به نت فلیکس آموزشی معروف است با میلیون ها کاربر از سراسر دنیا به کودکان خدمات آموزشی ویدیویی تحت وب ارائه میدهد.

این پلتفرم ماهانه صدها میلیون کاربر مخاطب دارد و به تازگی خدمات شتابدهندگی خود را برای عموم ارائه داده است . این استارتاپ مستقر در اسلو نروژ در مرکز شتابدهنده خود تسهیلات ویژه ای را برای افرادی که بتوانند تامین کننده محتوای آموزشی و بازیهای این شرکت باشند در نظر گرفته است و کاهوت در وب سایت خود علاوه بر خدمات آموزشی برای کودکان خدمات بیزینسی برای کسب و کارها نیز در نظر گرفته است .

بنیانگذار این استارتاپ معتقد است یادگیری موضوع اصلی است و تمام خدمات ما حول محور این موضوع می باشد و تمامی خدمات لازم برای آموزش و افزایش بهره وری هوشی و اجتماعی و سرگرمی کودکان در نظر گرفته ایم . وی می گوید ما نزدیک به سی میلیون دلار سرمایه نقد داریم و حتی این احساس را می کنیم که به سرمایه بیشتر هم نیازی نداریم .

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ