5 یونیکورن پیش بینی شده برای سال 2019

همانطور که قبلا در ایران استارتاپ گفتیم اوبر و لیفت در حال عرضه عمومی سهام هستند . اما جدای از این دو شرکت قدرتمند و تحولات اساسی پیش رو در دنیا در این مقاله به سراغ استارتاپهای دیگری خواهیم رفت که به زودی یونیکورن خواهند شد .

Peloton

این استارتاپ که به نت فلیکس تناسب اندام معروف است به تازگی در حال جذب سرمایه یک میلیارد دلاری است که باعث خواهد شد وارد باشگاه یونیکورن ها شود . این استارتاپ موفق که ویدیوهای آموزشی در زمینه تناسب اندام دارد دارای کاربران بی شماری از سراسر دنیا می باشد . از طرفی محصولات فیزیکی این استارتاپ سبب شده است تا درآمد آن دو چندان شود .

Cloudflare

این سرویس برای همه مردم دنیا به ویژه برای ما ایرانی ها بسیار آشنا میباشد . خدمات DNS و سرویسهای ابری این شرکت زبان زد خاص و عام است و بسیاری از معتبرترین شرکتهای دنیا از این استارتاپ استفاده می کنند . اما خبر خوب جذب سرمایه این شرکت است که باعث خواهد شد در سال 2019 به جمع میلیارد دلاری ها بپیوندد . البته علاوه بر کلودفلیر سرویس امنیتی CrowdStrike که مشابه خدمات این سایت را ارائه می دهد هم به زودی به جمع این یونیکورن ها خواهد پیوست . پس می توان سال 2019 را سال امنیتی ها نیز نامید چون بسیاری از شاخص ها و اعتبار سنجی های پیش بینی رشد صنایع امنیتی را در بالاترین سطح اولویت نشان می دهد .

 

Zoom

 

استارتاپ زوم که در حوزه ویدیو کنفرانس در دنیا فعالیت دارد با دوره جدید جذب سرمایه خود به جمع یونیکورن ها خواهد پیوست . اما ارزش اصلی این استارتاپ به سرمایه گذار آن یعنی شرکت سکویا باز می گردد که یکی از بزرگترین و افسانه ای ترین لیدرهای سرمایه در دنیا می باشد . این شرکت در سال 2011 تاسیس شد و در آخرین راند جذب سرمایه سری D صد میلیون دلار به دست آورده است.

Rubrik

استارتاپ مدیریت داده های روبیک که در حال آماده سازی خود به ورود برای عرضه عمومی سهام می باشد در سال 2019 به جمع یونیکورن ها خواهد پیوست . این استارتاپ با افزایش سرمایه 300 میلیون دلاری خود در سال میلادی جدید وارد کلاب میلیارد دلاری ها خواهد شد .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ