بررسی قابلیت تماس ناشناس تپ سی

تاکسی‌های آنلاین، میزان مناقشه بر سر جزییات سفر را تا حد زیادی پایین آورده‌اند. شما با لمس و انتخاب چند گزینه بر روی گوشی تلفن همراه خود، می‌توانید به‌راحتی درخواست خودرو کنید. اما ایجاد برخی هماهنگی‌ها پیش از سفر، گاهی اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسد. در نتیجه، شما علاوه بر استفاده از اپلیکیشن، این امکان را دارید که با سفیر(راننده) تماس بگیرید.
در این بین، بعضا ممکن است به هر دلیل، مایل به مشخص شدن شماره‌ی خود در هنگام تماس با سفیر نباشید. در چنین مواردی، تپ‌سی یکی از امکانات خود را به شما پیشنهاد می‌کند:تماس ناشناس

برای استفاده از این سرویس، کافی است به قسمت منوی اپلیکیشن (علامت سه خط موازی در بالای صفحه) رفته و تنظیمات را انتخاب کنید. با علامت زدن گزینه‌ی “تماس ناشناس با راننده”، این سرویس برای شما فعال خواهد شد.

 

لازم است به یاد داشته باشید که هزینه‌ی تماس ناشناس 100 تومان است و به‌صورت مجزا از هزینه‌ی سفر شما حساب خواهد شد. در نتیجه امکان استفاده از تماس ناشناس، تنها در سفرهایی که به صورت اعتباری پرداخت شوند، وجود دارد.
در چنین شرایطی، اعتبار کاربر باید حداقل برابر با هزینه‌ی سفر به علاوه‌ی هزینه‌ی تماس ناشناس (100 تومان) باشد. (البته برای مجموع تماس‌هایی که طی یک سفر بین سفیر و مسافر برقرار می‌شود، تنها 100 تومان از اعتبار کم خواهد شد.)

 

بنابراین، چنانچه اعتبار لازم را در اپلیکیشن خود نداشته باشید، امکان تماس برای شما غیرفعال خواهد بود. اما شما همواره می‌توانید با انتخاب گزینه‌ی “افزایش اعتبار”، این امکان را برای خود فراهم کرده و در غیر این صورت، درخواست سفر بدون تماس ناشناس را انتخاب کنید.

در نهایت، چند نکته، نیازمند یادآوری است:
• در این سیستم، برای هردو طرف، در هنگام تماس با یکدیگر، شماره‌ای ثابت (91001630-021) که مربوط به خود تپ‌سی است، به‌جای شماره‌ی طرف مقابل، نمایش داده می‌شود.
• امکان استفاده از تماس ناشناس، تنها در سفرهای کلاسیک، و در تمامی شهرهای محل فعالیت تپ‌سی، جز در شهرهای تهران و اصفهان، وجود دارد. البته در این شهرها نیز به زودی این امکان فراهم خواهد شد.
• از آنجا که امکان «تماس ناشناس»، تنها در صورتی وجود دارد که کاربر دارای یک سفرِ فعال باشد، استفاده از آن تنها با شماره‌ تلفنی امکان‌پذیر است، که تپ‌سی روی آن فعال شده باشد.
به یاد داشته باشید که حتی در صورت فعال بودن امکان تماس ناشناس، شما همواره می‌توانید به‌صورت عادی نیز با راننده تماس بگیرید.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ