استارتاپی برای تهیه قرصهای ویتامین از آمریکا به چین

استارتاپهای دارویی یکی از انواع استارتاپهایی هستند که در صورت در اختیار داشتن بازار مناسب خود امکان رشد تضمین شده ای دارند. LemonBox یکی از این استارتاپهاست که به تازگی در دسامبر 2018 دو میلیون دلار جذب سرمایه داشته است و تمامی بنیانگذاران چینی این استارتاپ در آمریکا مستقر هستند .

اما باز هم از دلایل دیگر اهمیت این استارتاپ ، بیرون آمدن آن از دل شتابدهنده معروف Y combinator می باشد که عملا استارتاپهای زیر مجموعه این شرکت برچسبی تحت عنوان تضمین موفقیت قطعی را دارا هستند .

ایده اولیه این استارتاپ زمانی شکل گرفت که دریک ونگ، یکی از کارکنان سابق Walmart در ایالات متحده، با همکاری بنیانگذاران و مدیران شرکت، فرصتی را برای سازماندهی متداول محصولات بهداشتی در چین ایجاد کرد. از طرفی مشاهده بیماران چینی سرطانی عامل دیگری از دلایل شکل گیری ایده اولیه این استارتاپ بود . دریک وینگ بنیانگذار این استارتاپ می گوید که امیدوار است در آینده با خدمات مربوط به سلامت و تناسب اندام کار کند تا بتواند با جمع آوری داده های آنها به سلامت افراد در آینده دور کمک کند . تیم LemonBox در حال حاضر به 20 نفر افزایش یافته است، با 12 کارمند تمام وقت و 8 کارآموز موقت برای ازمایشگاهها .

ونگ به TechCrunch اعلام نموده است : “این اولین بار است که مردم چین تا به حال این سطح سفارش را برای مصرف قرصهای ویتامین درخواست کرده اند و تا این اندازه به سلامتی خود توجه کرده اند . چی لو، مدیر اجرایی سابق مایکروسافت و رهبر بخش چینی شتابدهنده Y Combinator هم نسبت به رشد صعودی این استارتاپ بسیار خوش بین است و معتقد است در آخرین سفرهای خود به چین در میان خویشاوندان و دوستان هم آینده روشنی برای این مارکت می بیند . وی معتقد است آینده این استارتاب با ترکیب هوش مصنوعی برای سلامتی جهان آینده روشنی است .

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ