با علی بابای تایوان آشنا شوید

Asiayo بزرگترین پلتفرم مسافرتی تایپه تایوان است که به تازگی 7 میلیون دلار در دسامبر 2018 جذب سرمایه کرده است و از سال 2014 که تاسیس شده است سه مرحله جذب سرمایه به ارزش 14 میلیون دلار داشته است . این استارتاپ هم اکنون سیصد هزار کاربر فعال ماهانه دارد و علاوه بر تایوان در ژاپن ، کره ، تایلند و هنگ کنگ فعالیت دارد . این استارتاپ سنگاپور و مالزی را به عنوان هدف بعدی شعبات خود در نظر گرفته است و قصد همکاری پیوسته تری با این دو کشور دارد .

این استارتاپ در حال حاضر به زبانهای چینی ، کره ای و انگلیسی در دسترس است .اندرو لی مدیر اجرایی صندوق کارآفرینان تایوان معتقد است گردشگری یکی از پررونقترین چرخه های اقتصادی است و آسیایو در این مسیر رشد چشمگیری را در منطقه داشته است . این استارتاپ تورهای آسیایی جذاب فراوانی را در وب سایت خود در نظر گرفته است که گزینه های خاص و خلاقانه ای برای سفر می باشند و بدون نیاز به سفر به اروپا و یا قاره های دیگر سبد خرید مناسبی برای آسیایی ها می باشد .

از دیگر وجه های تمایز این استارتاپ با سایر استارتاپهای حوزه گردشگری و رزرو آنلاین هتل و بیمه و بلیط و یا حتی اجاره ماشین در این موضوع نهفته است که این استارتاپ خدمات اجاره ملک و یا ویلا را مانند استارتاپ airbnb ارائه می دهد .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ