Floom استارتاپی متفاوت برای ارسال گل

استارتاپ Floom تضمین می کند که گل ارسالی شما با تزئینی کاملا خاص و متفاوت متناسب با روحیه و مناسبت و حال و هوای دریافت کننده و از طرفی کاملا تازه و خوش فرم باشد . این استارتاپ به تازگی 2.5 میلیون دلار جذب سرمایه در دسامبر 2018 کرده است . این استارتاپ توسط Lana Elie که 31 سال دارد تاسیس شده است و بر پایه SaaS می باشد و از طرفی در میان نظر سنجی رضایت مشتریان رتبه 4.69 یعنی بالاترین امتیاز ممکن را دریافت کرده است . گلهای این استارتاپ از طریق دو دفتر لندن و آمریکا در ایالتهای نیویرک و لوس آنجلس به صوت روزانه ارسال می شود .

این استارتاپ برای مدیریت و ارسال و طراحی و آماده سازی گلخانه ای را در کشور آمریکا آماده سازی کرده است تا کلیه مراحل در آنجا مدیریت شود . نکته قابل تامل دیگر این است که اگر مشتری گلی را دریافت نماید و مدعی شود که گل دریافتی با عکس گل در وب سایت تطابق ندارد و مورد تاییدش نیست گل مورد نظر بدون سوال بازگشت داده می شود . از طرفی دیگر مواد مصرفی کاملا سازگار با محیط زیست و قابلیت بازیافت دارند و به عقیده بنیانگذار این استارتاپ رعایت حقوق مصرف کننده بالاترین اولویت آنها می باشد .

وی  همچنین معتقد است حفظ حقوق مشتری در کنار وب سایتی با UX مناسب در این موضوع از استارتاپها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اگر کاربر تجربه کاربری مناسبی در وب سایتهایی از این دست نداشته باشد استارتاپ شما اهمیت و ارزش خود از دست خواهد داد.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ