اسپرمهای خود را با استارتاپ Legacy فریز کنید

استارتاپ Legacy یا میراث در سه پکیج اسپرمهای شما رو فریز می کند و برای آینده می توانید از آن استفاده نمایید و آنها بر این عقیده هستند که اسپرمهای شما در جوانی باروری و کیفیت بالاتری دارند . این استارتاپ سوئیسی که به تازگی جایزه Startup Battlefield را از آن خود کرده است اسپرم شما را در یک ظرف مخصوص نگهداری و به صورت انجماد شده و در قالب پکیج درخواستی شما نگه داری می شود . تمامی اعضای این استارتاپ که همگی دکتر می باشند گارانتی باقی ماندن اسپرم شما را در مدت زمان طولانی و بر اساس تکنیک ارائه شده آنها تضمین می نمایند .

 

 

 

این تیم پزشکی در استارتاپ میراث معتقدند کیفیت اسپرم در مردان نیز کاهش می یابد و هر هشت ماه جهش ژنتکی در بدن مردان رخ می دهد که سپس کاهش کیفیت اسپرم منتقل شده به نسل بعد می شود . انواع بیماری ها از قبیل سرطانها و سایر مشکلات جسمی و ژنتیکی در انتظار همه مردان می باشد. از طرفی نقش مردان در ناباروری زوجین بین 30 الی 50 درصد می باشد که در سنین بالاتر افزایش می یابد. این استارتاپ سوئیسی با مشتریان خود همانند مشتریان یک بانک رفتار می کند و حفظ بالاترین حریم خصوصی و امنیت را در بالاترین اولویت کاری خود می داند .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ