عذرخواهی اسنپ فود از همکاری با رادیو قرمز

اسنپ فود که اسپانسر کامل صفحه اینستاگرام رادیو قرمز می باشد به دلیل کلیپهای پخش شده سیاسی و محتوای برنامه ها از مردم عدرخواهی کرد. متن این نامه به شرح زیر است :

 

در مورد کلیپ صوتی اخیر که همراه برند اسنپ‌فود منتشر شده است، لازم می‌دانیم ضمن عذرخواهی و اعلام قطع همکاری با ناشر محتوای اشاره شده،  توضیحاتی را به منظور شفاف‌سازی و رفع سو تفاهمات ارائه دهیم:

 

بیش از ۸ سال از فعالیت مجموعه اسنپ‌فود (زودفود) در ایران می‌گذرد و در این مدت این مجموعه دانش بنیان با هدف ترویج شیوه‌های نوین در کسب‌وکار آنلاین همواره در تلاش بوده تا پیام خود را به گوش مخاطبانش برساند. از آن جمله تبلیغات محیطی و آنلاین در وب‌سایت‌های پربازدید و اخیرا به شکل جدی در فضای شبکه‌های اجتماعی.

جهت رفع سو تفاهمات ایجاد شده در مورد فعالیت تبلیغاتی این شرکت در شبکه‌های اجتماعی، لازم به ذکر است آنچه توسط این شرکت مورد هدف و استفاده قرار می‌گیرد فضای تبلیغاتی و بازدید صفحات مزبور است و به هیچ عنوان هیچ یک از محتواهای منتشر شده در این فضا مورد تایید این شرکت نیست و نیز پیش از انتشار به سمع و نظر کارشناسان این شرکت نمی‌رسد.

به طور خاص در مورد کلیپ صوتی اخیری که به همراه برند این شرکت منتشر شده است لازم به ذکر است که این محتوا پیش از انتشار به تایید این شرکت نرسیده و در صورتی که این محتوا به صورت ناخواسته موجبات رنجش خاطر مخاطبان عزیز را فراهم کرده است به صورت رسمی‌عذرخواهی خود را اعلام می‌کنیم. همچنین ادامه همکاری این شرکت با ناشر محتوا متوقف خواهد شد.

ماموریت اصلی شرکت و مدیریت ارشد آن بر توسعه بازار کسب و کارهای اینترنتی، حمایت از نیروی کار متخصص داخلی و کمک به کاهش نرخ مهاجرت نخبگان ایرانی است تا در کنار هم به ایجاد صدها شغل کمک کنیم. همانگونه که در حال حاضر بیش از ۴۰۰ نفر به صورت مستقیم و هزاران نفر به صورت غیر مستقیم با این شرکت همکاری دارند و این شرکت هیچ گرایش و جهت گیری سیاسی را دنبال نمی‌کند.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ