استارتاپ بیمه هوشمند Corvus

استارتاپ بیمه هوشمند بیمه Corvus، در بوستون بیش از دو سال است که از بیشتر از 50 معیار برای پیش بینی و جلوگیری از ضرر و زیان برای مشتریان شرکت های خود در صنایع غذایی و دارویی استفاده می کند و به تازگی در نوامبر 218 بیش از 10 میلیون دلار جذب سرمایه داشته است.این استارتاپ موفق که قبلا 5 میلیون دلار جذب سرمایه داشته است با استفاده از اینترنت اشیاء هوشمند سازی شرایط بیمه شما را فراهم می نماید . برای مثالی واضح تر پیش بینی احتمال شرایطی از جمله فشار بر روی سقف به علت وزن برف باریده شده در سقف انبار یا محل کارخانه یا کار شما می توانید موجب صرفه جویی احتمالی و جلوگیری از ضرر شما شود . این استارتاپ در حال حاضر روی بزرگترین صنعت های دنیا خدمات بیمه ای خود را ارائه می دهد و از خدمات دارویی و غذایی تا حمل و نقل و … را تحت پوشش قرار می دهد.

هوشمندی و تکنولوژی منحصر این شرکت سبب شده است سود آن افزایش پیدا کرده و از جمع آوری داده ها و اطلاعاتی که از بین مشتریان جمع آوری می کند احتمال حوادث را پیش بینی و با استفاده از یادگیری عمیق و اینترنت اشیاء خسارتها را به حداقل برساند .

سه بنیانگذار این استارتاپ معتقد هستند نرخ نتایج حاصله از فعالیت آنها در قیاس با سایر شرکتهای بیمه تفاوت فراوانی داشته و آینده روشنی را برای کسب و کار خود پیش بینی می کنند .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ