Silentmode’s استارتاپی برای ریلکس کردن شما

Silentmode’s ماسکی برای ریلکس شدن و آرامش شما فراهم کرده است. این استارتاپ تازه کار ماسک چشمی تعبیه کرده است که دارای دو هدفون در دو سمت و یک صفحه vr برای نمایش لحظاتی آرامش بخش برای شماست . هر چند بسیاری از افراد در دنیا در کارکردن با vr ها دچار مشکلات سرگیجه ای می شوند و شاید به جای آرامش به مرحله حالت تهوع برسید . تجربه ای که در vr دستگاه پلی استیشن شرکت سونی برای خیلی از افراد اتفاق می افتد . اما در نهایت اگر از کار کردن با این وسیله مشکل مغزی نداشته باشید میتوانید از تمام سر و صداها و حواشی اطراف دور شوید و لحظات آرامش بخشی را به صورت خاص تجربه نمایید .

 

این استارتاپ یک اپلیکیشن برای مدیریت وضعیت شما اماده کرده است تا بتوانید وضعیت فعلی خود را هم رصد نمایید . برادلی یانگ بنیانگذار این استارتاپ معتقد است “ما در حال مأموریت بسیار بزرگتری هستیم تا جهان را در زمینه آرامش آموزش دهیم . نکته مثبت این استارتاپ و ماسک ریلکسی آن تفاوت این وسیله با سایر vr های زمخت و سفت و سخت در بازار که میتوانید به راحتی با این ماسک سرتان را روی بالش قرار دهید و هیچ معذوریتی برای شما ایجاد نخواهد شد .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ