پیگیری صورتحسابها با استارتاپ Upflow

Upflow یک استارتاپ فرانسوی برای مدیریت صورتحسابها و دریافتی های شما از مشتری می باشد.در بسیاری از معاملات و کسب و کارهای آنلاین که مشتری تاخیر در بدهی و پرداخت صورتحساب دارد با ارسال صورتحسابهای آنلاین Upflow  به صورت ایمیلی و مدیریت آنها میتوانید دریافتی های خود را سریعتر و بهینه تر به نتیجه برسانید .

با توجه به اینکه در بیشتر کشورهای اروپایی و مثلا فرانسه محل فعالیت این استارتاپ افراد برای دریافت و پرداخت وارد حساب بانکی خود میشوند میتوانند از طریق این استارتاپ به صورت متمرکز و راحتتری این پروسه را مدیریت نمایند . در نتیجه با خودکار سازی این پروسه میتوانید در زمان خود خود صرفه جویی نمایید . این استارتاپ به صورت هوشمند بعد از دریافت پرداختی میتواند بررسی نماید که زمان صورت حساب بعدی چه تاریخی است و میزان بدهی و پرداختها به چه صورت باید مدیریت شوند . از دیگر قابلیتهای این استارتاپ سینک شدن آن با پایگاه داده های استارتاپ Treezor می باشد که میتواند تمامی داده ها را از این اپ به Upflow منقل کند .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ