رفتارهایی برای اینکه در شغل خود خوشحال تر باشید

در محیطهای کاری جدید و فضای تنش زا و استرسی جوامع مدرن و حتی محیط های جدید استارتاپی نیاز به مجموعه رفتارها و متدهایی است تا خوشحال تر باشیم . خوشحالی در محیط کار که بخش عمده روزانه ما در آنجا سپری می شود و البته بخش دیگری از ادامه آن در منزل تاثیر بسزایی در کارایی ما دارد .

سپاسگزار باشید : همیشه در کتب روانشناسی حس سپاسگزاری مهمترین حس در وحله اول برای رضایت خویشتن و در مرحله بعدی شکرگزاری از نعمتها و وضعیت فعلی است . از بدن و وضعیت کاری و از همه شرایط میتوانید شکرگزار باشید تا نتیجه بهتری را به دست آورید

یوگا : تمرینهای یوگا اعم از تمرینات کششی تا تمرینات تمرکزی می تواند روحیه و حال و هوای شمارو دوچندان بهتر کند . فیلمهای آموزشی یوگا بسیاری در اینترنت وجود دارد و همچنین اپلیکیشن ها و کانالهای اینستاگرامی بسیاری در این ضمینه موجود می باشد .

جامعه دوستی : انسانها با وجود انسانهای دیگر زنده اند . دایره دوستی خود را در محل کار و بیرون از آن کمی بزرگتر کنید . روابط اجتماعی و رفت و آمد با گروههای دوستی باعث اشتراک تجربیات و انتقال حس بهتری می شود .

مهربان تر باشید : مهربانی میتواند بسیاری از مشکلات را حل کند . در محل کار و در بین کدورتها می توانید با مهربانی بسیاری از رویه ها را تغییر دهید . شاید همکار شما از اتفاقی لحظه ای و روزانه در عذاب است و ممکن است رفتار بدی با شما داشته باشد اما مهربانی شما با او می تواند تمام ماجرا را تغییر دهد و تنها برای شما بلکه برای همه اعضای شرکت روز بهتری را رقم بزند .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ