با استارتاپ CV Compiler رزومه خود را بهینه کنید

یادگیری ماشینی در حال ورود سریع به بسیاری از استارتاپهای قدیمی و جدید است .  CV Compiler یکی از همین استارتاپهایی هست که با استفاده از یادگیری ماشینی به بهینه سازی و بهبود فنی و آنالیز روزمه کاری شما می پردازد . این استارتاپ با استفاده از پایگاههای داده خود روزمه شما را دقیقا بررسی و در نهایت با تحلیل آن به شما این امکان را می دهد تا در بهترین شرکت مناسب شرایط شما نسبت به ثبت آن و درخواست شغل اقدام نمایید.

در حال حاضر استارتاپهای مشابهی در این موضوع وجود دارند اما این استارتاپ با استفاده از تکنولوژی خاص خود دقت نتیجه را به بالاترین درصد ممکن رسانده است و تاکنون طی فید بکهای دریافتی مشتریان خود در وب سایت از میزان رضایت بالایی برخوردار است.

این استارتاپ با تحلیل مصاحبه های مختلف شرکتها و نحوه بررسی و استخدام منابع انسانی سازمانهای مختلف نسبت به ویرایش و توصیه برای ادیت نهایی روزمه شما پیشنهادات خود را ارائه می دهد و باعث می شود شانس موفقیت در رسیدن به شغل دلخواه برای شما ایجاد شود . این استارتاپ بر این باور است الگوریتم های یادگیری ماشینی این وب سایت دائما در حال بهبود هستند و نتایج حاصله همیشه در حال پیشرفت می باشد .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ