20 نوامبر روز جهانی کارآفرینی

روز گذشته 20 نوامبر 29 آبان 97 روز جهانی کارآفرینی بوده است . ایران استارتاپ این روز را به تمامی کارآفرینان دنیا به ویژه کارآفرینان ایرانی تبریک می گوید . اما در ادامه این مقاله چند نکته مهم را به شما یادآور می شویم تا به عنوان یک کارآفرین ایرانی احساس کارآفرین تری را تجربه نمایید.

  • یک کارآفرین واقعی هرروز کتابهای مدیریت و استارتاپی را میخواند . در کشور ایران کتابهای بسیاری در این حوزه منتشر شده است . از کتاب معروف استارتاپ ناب اریک ریس تا حتی کتابهایی که توسط ایران استارتاپ منتشر شده است همانند هنر تامین سرمایه و کتابهای مختلف دیگری در حوزه بیزینس پلن و نحوه فعالیتهای یک استارتاپ به صورت کامل در ایران منتشر شده است.
  • یک کارآفرین از سایر استارتاپها و کارآفرینان دیگر حمایت می کند . سایتهای مختلفی همچون نیک استارتر و دونیت برای حمایت ایده های استارتاپی در ایران راه اندازی شده است و میتوانید به جمع آوری سرمایه آنلاین برای سایر اعضای اکو سیستم کارآفرینی و استارتاپی ایران در سایتهایی از این دست اقدام نمایید .
  • بخشی از زمان خود را به عنوان مشاوره رایگان در اخیار سایر استارتاپهای نوپا قرار دهید و با حضور در رویدادهای استارتاپی اعم از استارتاپ ویکندها و سایر مراسمهای استارتاپی به سایر اعضای این جامعه مشاوره داده و تجربیات خود را در اختیار آنها قرار دهید
  • در نهایت از تخریب استارتاپها در شبکه های اجتماعی خودداری کنیم و به جای دامپینگ و تخریب رقبا به پویش و پربار شدن هر چه بیشتر این اکوسیستم کمک نمایمی .

Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ