Genies استارتاپ ایموجی سلبریتی ها

Genies را می توان جزو استارتاپهای بامزه و مفرح اینترنتی در نظر گرفت . اپلیکیشن IOS و اندروید ان قابل دسترس هست و می تواند سرگرمی جذابی برای کاربران در همه سنین باشد . این اپلیکیشن تنها اپ شرکت گروهی Genies می باشد و همه تلاش آنها بعد از جذب سرمایه 15 میلیون دلاری اخیر تلاش برای موفقیت روزن افزون آن است . این اپ در واقع رقیبی برای اپهای ایموجی و حتی اسنپ چت معروف است و در حال حاضر یک میلیون مشترک دارد . در آپدیتهای جدید این استارتاپ به شما اجازه داده می شود تا با استفاده از کاراکتر خود علاوه بر حس تبدیل شدن به یک ایموجی بتوانید امور اضافه تری مثل چت اختصاصی را با آن انجام دهید .

این استارتاپ در حال حاضر کاراکتر و ایموجی مطرح ترین خواننده بازیگر و فوتبالیست های دنیا را تحت پوشش قرار داده و از یک شرکت معمولی اینترنتی به یک سرویس نمادین ایموجی تبدیل شده است . با استفاده از اخرین نسخه اپ آن می توانید با تا 6 نفر چت کنید و ضمن انتقال متن ها تمام حالات و روحیات خود را با طرف متقابل به اشتراک بگذارید . فیس بوک رقیبی است که به زودی برای سال 2019 وارد رقابت با این اپ می شود و یا شاید حتی آن را خریداری کند تا بتواند در اپلیکیشن مسنجر خود از آن استفاده نماید .


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ