آشنایی با یونیکورن جدید دنیای استارتاپها؛ کفش های Allbird

جامعه یونیکورن های دنیا یک عضو جدید دارد . استارتاپ کفش اسنیکرهای Allbird به جمع یونیکورن های دنیا پیوسته است . این استارتاپ که در آخرین دور جذب سرمایه خود 50 میلیون دلار دریافت کرده است به کلاب یونیکورن ها وارده شده است . اما واقعا تفاوت مجموعه کفشها و اسنیکرهای این استارتاپ با سایر برندهای دنیا در چه چیزی است. پارچه پشمی مروینوس ( وول نرم ) پارچه پشمی اکالیپتوس و عصاره فشرده مبتنی بر قند از اجزا تشکیل دهنده این کفشهای راحت و با دوام هستند . بنیانگذار این استارتاپ جیمی مک لان در آخرین کنفرانس خبری خود توصیف کرده است که هدف ما طراحی منحصر به فرد و دوام و پایداری است و از سال 2015 زمان تاسیس این استارتاپ تا کنون به ارزشی معادل 1.4 میلیارد دلار رسیده است .

این استارتاپ با خرده فروشی آنلاین فعالیت خود را آغاز و در حال حاضر به صورت مویرگی در سراسر آمریکا در حال پخش و گسترش است . این استارتاپ با احترام به محیط زیست و پشم گوسفندانی که از آن استفاده می کند مدعی است که زندگی سالم و عادلانه ای را برای دامهایی که از آن استفاده می کند در نظر گرفته است و ادای دین خود را به حافظان محیط زیست و حامیان حیوانات ادا کرده است . کفشهای شیک و قابل بازیافت این شرکت در طرحها و رنگهای فراوانی در دست تولید است و با قیمتی مناسب در بازار قابل خرید است.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ