لندن در جستجوی استارتاپی برای حل مشکلات حمل و نقل شهری

Buses on the street at the financial district of London.

جامعه پرتکاپو و همیشه در حال رفت و آمد لندن در انگلیس اینبار مستقیما فراخوانی برای دعوت از استارتاپها و شرکتها برای حل مشکلات رفت و آمد ، ترافیک و وضعیت بهبود هوای شهر صادر کرده است . جامعه متمدن انگلیس به جای تماشای وضعیت فعلی شهر خود که هر چند از لحاظ استاندارد جزو برترین های دنیا می باشد اما باز هم جای خالی بهبود ایده آل را برای این شهر خالی از لطف ندانست و از جامعه فرهیخته استارتاپی خود که در واقع این جامعه در لندن یک جامعه چند ملیتی می باشد برای بهبود شرایط دعوت به عمل آورد .

هدف از این پروژه مشترک، به اشتراک گذاشتن اطلاعات و تخصص، از جمله با بهره برداری از اکوسیستم راه اندازی استارتاپهای لندن است، تا به ایده های جدید برای حل مسائل مربوط به حرکت شهری – از ترافیک تا کیفیت هوا بد است .مسائل مربوط به حمل و نقل به ویژه برای سطح شهر مورد توجه قرار گرفته است، زیرا جمعیت لندن تا سال 2041 به 10.8 میلیون نفر میرسد – که این امر به معنی شش میلیون سفر اضافی در روز است.

صادق خان شهردار لندن با همکاری برترین شرکتها و شتابدهند های لندن مستقیما در این موضوع نظارت خواهد داشت . وی معتقد است برای من کاملا واضح است که می خواهم لندن تبدیل به هوشمندترین شهر جهان شود و این یک گام بعدی برای تحقق این جاه طلبی است.”

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ