فرصتی استثنایی برای اقامت با اجازه کار در اسپانیا

شرکت بین المللی ( Seonsa consulting ) به عنوان یک شرکت معتبر اسپانیایی ، تجربه طولانی و مفیدی در ارائه خدمات حقوقی به مشتریان خود در سراسر جهان دارد . این شرکت با توجه به طیف خدماتی که ارائه می کند همواره با خریداران مختلفی از اقصی نقاط مختلف جهان روبه روست و می بایست قادر به تامین نیازهای حقوقی این افراد که از کشورهای مختلف و با قوانین مختلف به اسپانیا مراجعه کرده اند ، باشد و از این رو ساز و کار منظم و قابل اعتمادی در این شرکت پا گرفته است . در حال حاضر شرکت بین المللی ( Seonsa consulting ) با موسسات حقوقی مختلف و وکلای اسپانیایی مجربی در ارتباط است تا بتواند پاسخگوی طیف گسترده ای از نیازهای مشتریان باشد .

در شرایط فعلی و تحریم اقامت همراه با اجازه کار و کسب در آمد یورویی فرصتی بی نظیر برای ایرانیان علاقه مند به مهاجرت می باشد . در این شرایط بدون نیاز به خرید ملک می توانید اقامت خود را دریافت نمایید و کسب و کار خود را در اروپا تاسیس کنید .

 

 

 

 

در این روش فرزندان شما امکان تحصیل در تمامی شهرهای اسپانیا و یا حتی امکان ورود به کلیه دانشگاههای این کشور را خواهند داشت و سرپرست خانواده و یا حتی سایر اعضای خانواده امکان کسب و کار و یا حتی تاسیس یک بیزینس جدید را خواهند داشت .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره مستقیم ما در ایران در تماس باشید : 09120404330

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/irstartup/public_html/wp-content/themes/newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ترک پاسخ